MEMO AFRICAN LEATHER arabiška versija AFRICAN LUXE

 • MEMO AFRICAN LEATHER arabiška versija AFRICAN LUXE

  Kaina 17.85
  21  Sutaupykite 3.15
  Pasiūlymas galioja iki 2022-09-30
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  UAE
  Prekės ženklas
  WORLD FRAGRANCEeau de parfume
  Talpa (ml)
  80
  Lytis
  Unisex
 • Viršutinės natos tarsi atgyja, paliestos Itališkų citrusų gaivos ir gėlių natų, palikdamos šiltų Rytietiškų atspalvių glėbyje. Viršutinės natos: ananasas ir hiacintas. Vidurinės natos: jazminas, vilkdalgis ir rožinis pipiras. Pamatinės natos: vetiverija, pačiulis, ambra, muskusas ir vanilė. 2015 m. buvo išleistas unisex „African Luxe“ kvapas.

  Šviesus ir stilingas „Alienor Massenet“ odos kvepalas papildė prabangią „Cuirs Nomades“ kolekciją. Įkvėpimas kuriant įspūdingą kompoziciją buvo Afrikos žemyno nuostabumas ir įvairovė, nustebinanti neįtikėtinas floros ir faunos spalvas. Ištisus odos motyvus puokštėje iš pradžių užfiksavo aštrus kardamonas ir ekspresyviosios pelargonijos, sukuriančios nuostabų gyvulinį akordą.

  "African Luxe“ gražiai groja ant odos su atspindžiais gaivinančiais prieskoniais, pačiulio mediniais akcentais ir drėgnu žaliu vetiveriu, sukuriant stebėtinai turtingą ir gilų garsą. Sudėtis: bergamotė, šafranas, kardamonas, pačiulis, pelargonija, oud, zira, oda, muskusas, vetiveris.