• Khadlaj AURA KISS OF ROSE

  100
  2
  Kaina
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  Khadlaj
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Šie kvepalai pristato ryškią ir ypatingą aromatinę patirtį, kurioje subtiliai sujungiamos įvairios kvapų natos, sukurdamos neįprastą ir prabangią derinį.

  Pradiniame etape jūsų nosį pasitinka įdomus derinys tarp muskuso vetiverijos, kreminės ir vanilės natos. Šios viršutinės natos atskleidžia prabangumą ir švelnumą, kuris lydi visą kvepalų kelionę.

  Vidurinės natos priduoda šiek tiek šviežumo ir gyvybingumo, suavizuodamos pradinę gausų ir gundantį aromatą. Avietės suteikia vaisiškumo ir gaivumo, jazminai prideda subtilumo, o rožės kvapas suteikia švelnumo ir romantiškumo.

  Pagrindinėse notosese išryškėja šiluma ir gili būties esmė. Cukrus ir vanilė suteikia saldumo ir švelnumo, samanos priduoda natūralumo ir žemiškumo pojūtį, gintaras priduoda subtilaus aromato šilumą, o muskusas suteikia galutinį švelnumą ir ilgaamžiškumą.

  Šie kvepalai yra tarsi kvapų paletė, kuri atskleidžia skirtingus aspektus ir emocijas nuo pradžios iki pabaigos. Jie puikiai tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms, įprasminant ir papuošiant kiekvieną akimirką jūsų gyvenime.

  Viršutinės natos: muskuso vetiverijos, kreminės,Vanilė
  Vidurinės natos: avietės, jazminai,Rožė
  Pagrindinės natos: cukrus, vanilė, samanos, Gintaras, Muskusas