Apie mus

 •  KVEPALAI ARABIA - Arabų parfumerijos internetinė parduotuvė 

   
  Kvepalų  paieška yra menas. Tam jums padės Rytų parfumerija - garsių kvepalų namų arabiški kvepalai, kurie pelnė pripažinimą visame pasaulyje. Arabiškų aromatu garsas - visada yra įdomūs ir nepakartojami.
  KVEPALAI ARABIA - mažiau nei per pora metu užsitarnavo pasitikėjimą ir meile mūsų klientu ! Facebook paskyroje Kvepalai “Arabia” mūsų jau daugiau nei 20000 tūkstančių siekeju 
  O aromatu versle mes jau virš  20 metu . 
  Mūsų komandoje tik profesionalai - kurie išmano apie parfumerija ir puikiai gali ja parinkti net nuotoliniu budu . Mūsų pagrindinis tikslas - tai kokybė ir džiaugsmas mūsų klientu. 
   
  KVEPALAI ARABIA asortimente puikus aromatai  už prieinama kaina iki brangiausių nišinių aromatu kurie yra populiarus tarp turtingiausiu Šcheiho šeimų bei tarp įžymybiu , o kas svarbiausia, visi mūsų produktai tikrai paliks nepakartojama šleifą ir sužavės aplinkinius 
   
  ARABU PARFUMERIJA - GUNDYMO SAKRAMENTAS
   
  Kodėl mūsų širdis plaka greičiau, kai užuodžiame pažįstamą mėgstamų kvepalų aromatą? Žinoma, taip veikia mylimojo žavesys. Tačiau arabų atarai gali tai patobulinti tapdami jausmingo įvaizdžio dalimi. Rafinuoti arabų parfumerijos aromatai, skirti moterims, vyrus veiks kaip viliojantis nėriniuotas apatinis trikotažas, degs kaip brangus konjakas. Ryškus rytietiški kvepalai vyrams pabrėš jo savininko vyriškumo žavesį.
   
  Arabiškų kvepalų namai išsaugojo senovines atarų gamybos tradicijas. Kiekvienas „attar“ kvapas yra unikalus ir turi savo kūrimo istoriją. Ambros, smilkalai, citrina, kedras, muskusas ir agarmedis kartu su išskirtinėmis vaisių ir gėlių kompozicijomis sudaro originalią arabiškų kvepalų kompoziciją, sukuriančią nepakartojamą ir nepamirštamą aromatą, kuris amžinai gali likt jūsų atminti…. 
   
  Pasiruošę išbandyti geriausius arabiškus aromatus  ? 
  Pažvelkite į mūsų katalogą. Čia tikrai rasite sau tinkantį aromatą.
  O mes stengsimės Jus aptarnauti kuo geriau , ir kuo greičiau pristatyti Jūsų užsakymą ! Nes KVEPALAI ARABIA - tai jau didele šeima , ir mes gerbiame ir mylime kiekviena mūsų klientą!