Kvepalai moterims ir vyrams

 • Kvepalai – ekspresyvi aromatų materija leidžianti mėgautis aristokratišku kvapų pasauliu. Tinkami kvepalai moterims ir vyrams be žodžių atspindi žmogaus charakterį ir tampa nematoma, tačiau išties išraiškinga bei rafinuota kiekvieno žmogaus vizitine kortele. Dėl šios priežasties kvepalų pasirinkimas yra itin subtili bei savotiškai intymi aplinkybė, kuriai tikrai reikia skirti ypatingą dėmesį. Juk kvepalai – kiekvieną gyvenimo akimirką lydintis akcentas, tad tiesiog būtina pasirūpinti, jog pasirinkti kvapai ir žmogaus asmenybė derėtų tarpusavyje ir kurtų harmoningą duetą. Kaip teigė garsus italų mados dizaineris Gianni Versace - "Kvepalai užbaigia eleganciją – detalę, kuri subtiliai pabrėžia išvaizdą, nematomas priedas, kuris užbaigia vyro ir moters asmenybę. Be jo kažko trūksta".

 •  

  Kvapų natos - kai ištirpsta visos taisyklės

  Magiškame kvapų pasaulyje neegzistuoja jokios taisyklės, tad kvepalų pasirinkimas – itin individualus, žmogaus fantaziją išlaisvinantis procesas. Vieni dievina itin moteriškus bei švelnius rožių, jazminų ar baltų gėlių aromatus, kiti vertina solidžias bei stipresnes medžio, tabako, šafrano ir muskuso natas, treti kraustosi iš proto dėl gaivių citrusinių vaisių, vynuogių ar ypatingai saldžių vanile praturtintų kvapų. Nors kvepalų pasaulyje tikrai vyrauja tam tikros mados tendencijos, tačiau galutiniam kvepalų pasirinkimui vyraujančios mados tendencijos dažniausiai neturi didelės įtakos. Žmogaus emocija, uoslė ir pojūčiai, kurie užplūsta išbandžius vieną ar kitą aromatą – pagrindiniai veiksniai, kurie ir padeda išsirinkti tą, vienintelį ir nepakartojamą kvepalų buteliuką.

  Nišiniai kvepalai - sąvoka kurianti unikalumą

  Nišiniai kvepalai – šiais laikais magiškame kvapų pasaulyje itin populiari sąvoka. Populiariausių prekinių ženklų, masinėje parfumerijos rinkoje pardavinėjami prabangūs kvepalai yra laiko patikrintas, kokybe pagrįstas sprendimas. Visgi ieškantiems dar neatrastų spalvų bei išties unikalių, analogų neturinčių aromato natų - nišiniai kvepalai yra labiau poreikį atspindintis ir lūkesčius pateisinantis pasirinkimas. Nišiniai kvepalai dėka ypatingai spalvingos kvapų paletės yra itin populiarus pasirinkimas tiek moterims, tiek vyrams. Išskirtiniai nišiniai kvepalai moterims padeda atskleisti išlavintą skonį bei suteikti savo įvaizdžiui subtilaus, žavingo prieskonio. Svarbu, kad unikalūs nišiniai kvepalai suteiktų vyrams pasitikėjimo savimi, pabrėžtų vyrišką asmenybę bei kurtų šiuolaikiško ir kartu savo įvaizdžiu besirūpinančio žmogaus estetiką. Nišiniai kvepalai dažniausiai yra praturtinti egzotiškais, rytietiškais aromatais, kurie ilgiau neleidžia jų užmiršti ir supainioti su niekuo kitu. Unikalumas ir kvapų ekspresyvumas – pagrindiniai bruožai, kurie nišinius kvapus paverčia ne eiliniu masinėje prekyboje sutinkamu aromatu, o tikru meno kūriniu, kuriuo norisi žavėtis kiekvieną dieną vis iš naujo.

  Populiariausi arabiški kvepalai – Jūsų rytietiškų kvapų magija

  Arabiški kvepalai suteikia neeilinę galimybę mėgautis pačiomis unikaliausiomis rytietiškų kvapų natomis. Ilgai neblėstantis kvepalų šleifas ir nepakartojami aromatai praturtinti pačiomis gražiausiomis kvapų spalvomis – arabiškų kvepalų privalumai, kurie tiesiog nepalieka abejingų. Rytietiški kraštai garsėja savo kvapų gausa. Ši aplinkybė tikrai atsispindi ir rytietiškų kvepalų asortimente. Rytietiški arabiškų kvepalų aromatai akimirksniu nukelia į egzotiškas šalis, išlaisvina mintis ir tiesiog leidžia mėgautis nenugalima kvapų galia. Unikalios arabiškų kvepalų natos yra pritaikytos tiek vyriškam, tiek moteriškam skoniui, tad didžioji dauguma arabiškų kvepalų asortimento yra tinkami abiejų lyčių atstovams. Skirtingų aromatinių natų dėka arabiški kvepalai tikrai gali prisitaikyti prie individualių žmogaus poreikių ir apdovanoti kardinaliai skirtingomis teigiamomis savybėmis bei galutiniu efektu. Originalūs kvepalai praturtinti kašmyro medienos aromatu patiks tiems, kurie vertina nepriekaištingą kokybę bei siekia prabangos pojūčio. Ieškantiems gurmaniškos kvepalų patirties ir ypatingai stipraus aromato šleifo idealiai tiks arabiški ilgai išliekantys kvepalai su šafrano bei gintaro kompozicijomis. Romantiškos bei svajingai bohemiškos asmenybės tikrai susižavės rožių bei baltojo muskuso natomis papildytais kvepalais iš egzotiškų rytų. Dar viena savybė, kuria garsėja arabiški kvepalai – iki smulkmenų apgalvotas kvepalų buteliukas, kuris idealiai reprezentuoja bei atspindi pačių kvepalų charakterį.

  Tokie kvepalai kuriuos privalo turėti kiekviena moteris

  Sakoma, jog jau nuo senų laikų kvepalai yra didžiausia dailiosios lyties atstovių silpnybė. Užburiantis moters kvapas tai tarsi nenugalima stichija, kuriai negali atsispirti nei vienas vyras ir kuri tikrai nepalieka abejingų. Nepriekaištingo kvapo skraiste apsigaubusi moteris drąsiai žengia per gyvenimą ir atsiskleidžia gražiausiomis, moteriškumo kupinomis spalvomis. Originalūs kvepalai moterims – nematomas kiekvienos moters sąjungininkas, kuris padeda pasiekti užsibrėžtų tikslų, pakelia savivertę ir pasitarnauja grožio puoselėjimo labui, tad savaime suprantama, jog kvepalų pasirinkimas moterims – gyvybiškai svarbus ritualas. Skirtingi kvepalai formuoja skirtingą nuotaiką bei yra pritaikyti kardinaliai skirtingoms progoms, gyvenimo atvejams. Būtent dėl šios priežasties greičiausiai nei viena moteris neapsiriboja vieno kvapo pasirinkimu ir tikrai ant savo kosmetinio stalelio yra išdėliojusi gerokai daugiau nei vieną kvepalų buteliuką.

  Nors kvepalų moterims pasirinkimas yra kiekvienos individualus sprendimas, tačiau tikrai vyrauja tam tikros kvepalų etiketo taisyklės, kurias verta žinoti ir kurios padeda suformuoti rafinuotos, savo vertę žinančios moters įvaizdį.

  Visų pirma – saikas. Kvepalai yra solidus, žmogaus charakterio savybes pabrėžiantis ir išryškinantis akcentas, tad nesaikingas jų naudojimas tikrai nepasitarnauja skoningo įvaizdžio formavimo labui. Itin sodrių aromatų bei išraiškingų natų kvepalai puikiai atskleidžia savo gražiąsias savybes ir naudojant itin mažą kvepalų kiekį, o pernelyg didelis kiekis kvepalų tikrai gali suerzinti aplinkinius ir suformuoti ne itin solidžios asmenybės įvaizdį.

  Kvepalai pagal metų laikus – dar viena svarbi aplinkybė į kurią būtina atkreipti ypatingą dėmesį. Metų laikai tikrai turėtų daryti įtaką kvepalų pasirinkimui. Vasarai rekomenduojama rinktis gaivesnių aromatų, citrusinių vaisių, baltų gėlių, rabarbarų, vandens akordus. Žiemai puikiai tiks sandalo, smilkalų, tabako, medienos, šafrano aromatai. Itin sodrūs, intensyvaus kvapo kvepalai visiškai netinkamas vasaros akcentas, kuris suteikia sunkumo pojūtį, o žiemą atvirkščiai - tai itin tinkami sprendimai suteikiantys jaukumą bei šilumą.

  Ypatingai progai – geriausi kvepalai. Jeigu esate iš prigimties santūri, nemėgstanti išsiskirti asmenybė ir visą gyvenimą renkatės neiššaukiančius, itin švelnius aromatus, tam tikrų švenčių proga tikrai reikėtų padaryti išimtį. Šiais laikais kvepalai gali pasigirti itin gausiu asortimentu, kuris subtiliai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus individualių poreikių bei charakterio savybių. Net jeigu vertinate tik itin švelnius, vos juntamus aromatus, šventėms reikėtų paieškoti kiek kitokių sprendimų. Šiek tiek šarmingesni smilkalų aromatu praturtinti kvepalai, saldumo prieskonį kvepalams suteikiantis turkiškos rožės aromatas ar subtilus, tačiau unikalus kedras – kvapų natos, kurios tikrai padės sukurti šiek tiek labiau šventinio kvapo akcentą ir prisidės prie visomis prasmėmis išbaigto šventinio įvaizdžio formavimo.
  Skirtingos gyvenimo situacijos diktuoja skirtingą kvepalų etiketą. Tad bent keli kvepalų buteliukai yra būtina aplinkybė kiekvienai save gerbiančiai ir kvepalų vertę bei svarbą suprantančiai damai.

  Unikalūs kvepalai yra solidaus vyro aksesuaras

  Šiuolaikiniai vyrai, lygiai taip pat kaip moterys stengiasi formuoti savitą stilių bei įvairiais būdais puoselėti savo išvaizdą. Išskirtiniai kvepalai yra itin svarbus akcentas kiekvieno savo išvaizdą puoselėjančio vyro gyvenime, kuris padeda kurti individualų vyro stilių bei pabrėžti vyrišką charakterį. Tinkamai pasirinkti kvepalai kiekvienam vyrui suteikia pasitikėjimo savimi bei ryžto, o tai tiesiogiai atsispindi jo profesinėje veikloje ar asmeniniame gyvenime. Išskirtiniais kvepalais pasikvepinęs vyras akimirksniu pelno pagarbą aplinkinių akyse bei kuria pasitempusios, savo vertę žinančios asmenybės įvaizdį.

  Vyriškų kvepalų asortimentas savo gausa tikrai nenusileidžia moteriškų kvepalų pasirinkimui, tačiau vyrai iš prigimties yra šiek tiek santūresnės asmenybės, tad jiems išsirinkti kvepalus yra šiek tiek lengviau nei dailiosios lyties atstovėms. Tikrai yra nemažai vyrų, kurie metų metus kvepinasi to paties prekinio ženklo bei to paties kvapo kvepalais. Savo ruožtu moterys kvapų pasaulyje drąsiai eksperimentuoja, mėgsta atrasti vis naujus, dar neatrastus ir neuostus aromatus. Na, o vyrai net ir nusprendę įsigyti naujus, dar niekada nebandytus kvepalus parfumerijos asortimente ieško pažįstamų natų, kadaise išbandytų aromatų.

  Brandaus amžiaus vyrai dažniausiai renkasi klasikinių natų kompozicijas ir vertina laiko patikrintus, standartinių aromatų sąvoką atspindinčius kvepalus. Kvepalai, kuriuose vyrauja medienos natos yra vienas lyderiaujančių pasirinkimų vyrų vertinančių prabangius bei itin sodrius kvapus tarpe. Taip pat nemaža dalis vyrų renkasi gaivos įspūdį kuriančius kvepalus, kuriuose vyrauja ledinio vandens, kedro ar subtilūs citrusinių vaisių akordai. Itin sodrūs, vyrišką energiją spinduliuojantys kvapai bei gaivūs, švaros ir preciziškos estetikos įspūdį formuojantys aromatai – kardinaliai skirtingi, tačiau daugiausiai vyriško dėmesio sulaukiantys kvepalų pasirinkimai, kurie neabejotinai randa kelią tiek į jauno, tiek į gyvenimo brandą pasiekusio vyro širdį.

  Tačiau vyriškos parfumerijos rinka gali pasiūlyti gerokai daugiau nei tiesiog klasikinius, laiko patikrintus, visų skonį atspindinčius aromatus. Šiuolaikinis parfumerijos pasaulis ypatingai dosnus ir tiems vyrams, kurie vertina išskirtinius aromatus bei itin unikalias, dar neatrastas kompozicijas. Drąsiems, įvairovę vertinantiems vyrams kvepalų paieškas reikėtų pradėti ne standartinėje parfumerijos parduotuvėje, o nišinių ar arabiškų kvepalų asortimentą siūlančiose parduotuvėse. Arabiški vyrams skirti kvepalai – tai visiškai kitas kvepalų pasaulis, kuriame atsiveria dar nematytos kvapų spalvos bei išties unikalios aromatų kompozicijos. Arabiški kvepalai yra praturtinti kardinaliai skirtingomis, viena už kitą unikalesnėmis natomis. Čiobrelių natos, sodrūs augalų aromatai, likerio, odos ar cinamono kvapai – dar neregėtą kvepalų kompoziciją kuriantys ingredientai, kurie padės pažinti visiškai kitokį vyriškų kvepalų pasaulį.

  Kvapų pasaulyje – ne tik platus kvepalų asortimentas

  Įvairūs kvapai akimirksniu sukuria magišką atmosferą ir sužadina pačius įvairiausius žmogaus pojūčius. Būtent dėl šių svarių priežasčių parfumerijos pasaulyje galima įsigyti ir kitas, išskirtiniu aromatu apdovanojančias kvapų priemones.

  Viena tokių – namų kvapai. Jų dėka skirtingoms namų erdvėms galima suteikti savitą, būtent tai patalpai individualiai pritaikytą kvapą. Prabangūs šafrano, muskato riešuto, kardamono, medžio ar odos natomis praturtinti namų kvapai idealiai tiks svetainės, valgomojo ar darbo kambario erdvėms ir akimirksniu padės sukurti subtilia prabanga alsuojančią atmosferą. Kokoso, vanilės, šokolado ar kavos aromatų namų kvepalai bus puikus papildymas kiekvienos virtuvės interjere ir taps itin kvapniu šios patalpos akcentu, o citrusinių vaisių, uogų, arbūzo ar meliono kvapai padės sukurti nepriekaištingą gaivos pojūtį vonios, miegamojo ar vaikų kambario erdvėse.


  Išskirtinių aromatų skraiste galima apgauti ne tik namų erdves, bet ir savo automobilį. Automobilio kvapas – privalomas akcentas kiekvienoje transporto priemonėje, kuris padeda sukurti malonią atmosferą ir suteikia galimybę savo automobiliui kaskart suteikti vis kitą charakterį.

  Parfumuotos žvakės – dar vienas kvapų pasaulio atstovas, kurį vertina tikri jaukumo bei ypatingų aromatų gerbėjai. Parfumuotų žvakių kvapas akimirksniu pasklinda po visas namų erdves, padeda atsipalaiduoti ir sukuria išties jaukumų paperkančią atmosferą. Parfumuotos žvakės pasižymi ne tik nepriekaištingo kvapo, bet ir išskirtinio dizaino savybe. Dėl šios priežasties parfumuotos žvakės yra vertinamos ne tik kaip unikalaus kvapo šaltinis, bet ir kaip išskirtinis, ilgai išliekantis bei prabangos pojūtį kuriantis dizaino akcentas, kurį itin dažnai naudoja prabangūs restoranai, viešbučiai ar sveikatingumo įstaigos.


  Įvairūs kvapai bei aromatai kiekvieno žmogaus gyvenimą pasiekia pačiomis įvairiausiomis formomis. Skirtingi kvapai žmogui sukelia skirtingus pojūčius, sužadina atsiminimus apie įvairias gyvenimo akimirkas bei formuoja tam tikras asociacijas. Kaip tik todėl kvepalų, namų kvapų, parfumuotų žvakių bei kitų ypatingą aromato galią perteikiančių gaminių pasirinkimas yra itin asmeniškas kiekvieno žmogaus sprendimas, kurio tikrai neturėtų įtakoti vyraujančios mados tendencijos ar kitų žmonių nuomonė. Kvepalai – žmogaus individualumą pabrėžiantis nematomas, tačiau labai svarbus aksesuaras, kuris be jokių žodžių supažindina su žmogaus charakteriu bei tiesiogiai atspindi jo temperamentą. Saldesnes natas dažniausiai renkasi pozityvios nuotaikos, energingos, mėgstančios bendrauti asmenybės. Citrusinių vaisių kompozicijos ar kvepalai kuriuose vyrauja įvairių uogų natos, kaip taisyklė, tinka tiems, kurie mėgsta sąlytį su gamta, keliones bei aktyvų laisvalaikio būdą. Rožių, jazminų, orchidėjų, levandų ar kitų gėlių kvepalai dažniausiai tinka šiek tiek svajingoms bei melancholiškoms asmenybėms, o mėgstantys dominuoti, ryžtingai savo tikslų siekiantys žmonės pirmenybę teikia sodriems, tabako, medienos, likerio ar odos kvapų kompozicijomis praturtintiems kvapams.

  Pažintis su skirtingais kvapais bei kvepalais prasideda dar ankstyvoje jaunystėje. Sunku racionaliai paaiškinti, tačiau būtent tam tikro kvapo galia mus kartais patraukia prie vieno ar kito žmogaus bei paskatina užmegzti pažinties ryšį, draugystę. Analogiškai, kartais gyvenime tikrai pasitaiko atvejų, kuomet tiesiog negalime pakęsti vienų ar kitų kvepalų aromato ir stengiamės visais būdais išvengti bet kokio kontakto su tais kvepalais pasikvepinusiu žmogumi. Tad ieškant kvepalų tikrai nereikėtų ieškoti saugaus, itin klasikinio kvepalų varianto, kuris tiesiog gardžiai kvepia ir ilgai išlieka, tačiau visiškai neatspindi asmenybės bei neformuoja tam tikro charakterio. Svarbiausia kvepalų pasaulyje vyraujanti taisyklė – rinktis tuos kvepalus prie kurių tiesiog linksta širdis. Jeigu tam tikras kvepalų aromatas sukuria pakilią nuotaiką, priverčia nejučia pasitempti ir sukelia pačius maloniausius pojūčius, tuomet tai yra aiškus bei labai akivaizdus įrodymas, jog radote tą, vienintelį ir nepakartojamą, unikalias asmenines savybes bei charakterį atspindintį kvepalų buteliuką, su kuriuo tiesiog nesinorės skirtis.

  Kvepalai internetu - kaip išsirinkti kvepalus prieš tai jų neišbandžius

  Kvepalai internetu pigiau, bet svarbu prisiminti, kad kaina ne visada parodo kokybę. Pigūs kvepalai gali leisti sutaupyti pinigų, tačiau tai taip pat gali reikšti, kad kvapas nebus toks ilgalaikis, kokio norėtumėte. Prieš pirkdami kvepalus internetu, atlikite keletą tyrimų ir išsiaiškinkite, ar kvepalai gali išsilaikyti ilgiau ir kokį kvapą jie skleis. Tualetinis vanduo ar kvepalai (edp) būna įvairių skirtingų rūšių, kiekviename jų yra skirtingi kiekiai medžiagų ir jų koncentracija, kuri daro įtaką aromatui ir tam, kiek ilgiau jie išsilaikys. Taigi prieš pirkdami pigesnius kvepalus internetu, įsitikinkite, kad žinote, kiek valandų jų kvapas gali išlikti ir ar jis jums tinka. Iš anksto atlikę tyrimus ir palyginę kainas, galite rasti geros kokybės kvepalus ir juos įsigyti pigiau internetu, prieš tai jų neišbandę.

  Štai keletas mūsų patarimų:

  1. Peržiūrėkite natas: Kvepalus parduodančiose interneto svetainėse dažnai nurodomos kvepalų natos, kurios padeda sužinoti, kokie ingredientai įeina į kvepalų sudėtį.
  2. Skaitykite atsiliepimus: Skaitykite kvepalus įsigijusių ir išbandžiusių klientų atsiliepimus, kurie padės jums susidaryti nuomonę, kaip kvepalai gali kvepėti.
  3. Išbandykite panašius kvepalus: Jei jums patinka tam tikros rūšies kvepalai, išbandykite skirtingus to paties kvapo variantus, kad surastumėte jums labiausiai patinkantį ir nereikėtų visų naujų kvepalų kvepintis asmeniškai.
  4. Tyrinėkite prekių ženklus: Atlikę prekės ženklo ir jo istorijos tyrimą, galite sužinoti, kokiais kvapais jie specializuojasi ir kokių rūšių kvepalų turi.
  5. Paprašykite pavyzdžių: Daugelyje parduotuvių siūlomi kvepalų pavyzdžiai - mėginukai arba maži buteliukai, kad galėtumėte išbandyti ir įsitikinti, ar šie kvepalai jums patinka, prieš pirkdami visą buteliuką.