• Aquarabia Rebus

  2
  80
  Kaina 38 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  Aquarabia
  Talpa (ml)
  80
  Lytis
  Vyriški
 • Aquarabia Rebus - vyriški kvepalai, kurie išskirtinai subtiliai įprasmina vyriškumą ir jo galią. Šie kvepalai pradeda savo kelionę su viršutine nata, kurią sudaro gaivus bergamotės aromatas. Tai kvapas, kuris atveria duris paslėptoms vyriškumo prasmėms.

  Toliau, širdies natų kompozicijoje įsiterpia žvaigždinis anyžius, suteikiantis kvepalams subtilumo ir mįslingumo. Kiniški pipirai į šią mišinio sudėtį įneša drąsos ir šiek tiek aistros akcentą. Levanda prideda rafinuotumo ir elegancijos, tuo pat metu sukurianti harmoningą junginį su muskato riešutu, kuris įprasmina kvapą ir teikia jam subtilią šilumą.

  Galutinės natų kompozicijos esmė glūdi ambroksane - kvapniajame junginyje, kuris teikia kvepalams stiprumo ir jėgos. Ambroksanas įkvepia tikrumo jausmą ir pasitikėjimą savimi. Galiausiai, vanilė, garsėjanti savo saldžia ir viliojančia esencija, užbaigia šią aromatinę kompoziciją, paliekant jaukumo ir seksualumo akcentą.

  Visas šis kvapų derinys Aquarabia Rebus kvepaluose sukuria unikalų ir įsimintiną vyriškumo simbolį. Jie stiprina vyro charakterį ir suteikia jam pasitikėjimo savimi, tuo pačiu puikiai papildant jo išskirtinumą.

  Viršutinė nata: bergamotė
  Širdies natos: Žvaigždinis anyžius, kiniški pipirai, levandos, muskato riešutas
  Galutinė natos: ambroksanas, vanilė

 • Jums taip pat gali patikti: