• Armaf Club De Nuit Untold

  2
  105
  Kaina
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  ARMAF
  Talpa (ml)
  105
  Lytis
  Unisex
 • Viršutinės natos pradeda šį aromatą švelniai, priversdamos jus pamiršti kasdieninius rūpesčius. Šafrano elegancija skelidžiasi, leisdama jums žvilgtelėti į prabangų gyvenimą. Tada pasirodo jazminas, kuris papildo šią prabangą švelniu ir šiltu gėlių aromatu, priverčiant jus jausti visą prabangą ir jausmingumą.

  Vidurinės natos pridėjo dar daugiau prabangos šiam kvapui. Ambra su savo gilumos ir intensyvumu suteikia šiam kvapui neįtikėtiną subtilybę. Gintaro mediena įneša medvilnės minkštumą ir šilumą, priverčiant jus jausti šiltus prisilietimus.

  Žemutinės natos pridėjo stabilumo ir tvirtumo šiam kvapui. Kedras su savo žemės tonais sugrąžina jus į realybę ir padaro šį kvapą tinkamą bet kuriai dienai. Eglė tuo pačiu metu suteikia šiam kvapui šiek tiek viliojimo ir šaltumo.

  Šis unisex kvapas yra prabangus, subtilus ir išskirtinis, pritaikytas tiek vyrams, tiek moterims, kurie vertina prabangą ir eleganciją savo gyvenime. Tai yra kvapas, kuris privers jus jaustis nepakartojamai prabangiems ir žavingiems kiekviename savo gyvenimo momente.

  Viršutinės natos Šafranas, Jazminas
  Vidurinės natos Ambra, Gintaro mediena
  Žemutinės natos Kedras, Eglė

 • Jums taip pat gali patikti: