Bakhoor Oud Muattar Khalab 100g

 • Bakhoor Oud Muattar Khalab 100g

  Kaina 28.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  Khadlaj
  Talpa (ml)
  100
 • Viršuje grakščiai atsiskleidžia subtilios ir kerinčios rožių ir gardenijų natos, užpildydamos jūsų erdvę romantišku ir gėlių žavesiu. Saldus ir svaiginantis rožių aromatas persipina su kreminiu ir aksominiu gardenijų kvapu, sukurdamas žavingą ir elegantišką atidarymą.

  Kvepalui besivystant, vidurinė muskuso nata užima centrinę vietą, pridedant kompozicijai jausmingumo ir šilumos. Muskuso nata suteikia subtilų, tačiau viliojantį elementą, įnešdama jūsų erdvę jaukios ir kviečiančios auros.

  Bazėje nesenstančios ir sumedėjusios sandalmedžio ir kedro natos įtvirtina aromatą sodriais ir žemiškais tonais. Kreminis ir šiltas sandalmedis harmoningai dera su aromatinga ir jaudinančia kedro esencija, sukurdama tvirtą pagrindą, dvelkiantį rafinuotumu ir ramybe.

  Viršutinės natos: Rožė, Gardenija

  Vidurinės natos: Muskusas

  Pagrindinės pastabos: Sandalmedis, kedras

   

   

  Naudojimo būdas:

  Uždėkite anglį ant bukhoor degiklio ir įsitikinkite, kad po juo yra folija, kad išvengtumėte perkaitimo. Padėkite Bukhoor tabletę ant anglies, kad išsiskirtų žavus kvapas. Degiklį laikykite ant pakeltų paviršių, atokiau nuo liepsnos, tiesioginio karščio ir saulės spindulių. Saugumo sumetimais nepamirškite jo laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.