• Black Orchid

  100
  2
  Kaina
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Vyriški
 • Black Orchid yra ypatingas vyriškų kvepalų pasirinkimas, kuris sukuria įspūdį, kurį sunku pamiršti. Šis kvapas yra kaip tamsi ir mįslinga naktis, kuri kvėpuoja intriga ir vyriškumu. Jis atspindi stiprią, savimi pasitikinčią vyro asmenybę.

  Pirmasis kvapo akordas Black Orchid yra kaip žavesio ir paslaptingumo užuovėja. Jūs pajuntate prabangius gilius šaltinius, pripildytus stambiais raudonais vaisiais ir šviežiai supjaustytais citrusiniais vaisiais. Tai suteikia energijos ir svaigumo jūsų kvepalams, kuris puikiai papildo kitus aromato sluoksnius.

  Svarbiausias ir išskirtinis bruožas yra juoda orchidėja, kuri teikia kvepalams jų unikalumą. Kaip pavadinimas sako, ši aromato sudedamoji dalis atspindi egzotišką, intriguojantį ir vyrišką jėgą. Juodos orchidėjos gėlės atveria didingą ir mįslingą aromato širdį, kuris įsiskverbia  ir pripildo jus jausmu, kad galite pasiekti bet ką, ko trokštat.

  Be to, šiame kvape slypi tam tikra smulkmena, kuri suteikia kvepalams neįtikėtinai prabangią ir vyrišką dvasią. Svelnus cinamonas, ypatinga medžio ir prieskonių dermė, kuriai pritampa sodrus ir viliojantis vanilės akordas, visi jie prideda švelnumo ir šilumos jūsų kvepalams. Tai kvepalai, kurie skleidžia paslaptingumą ir intrigą, o tuo pačiu metu išryškina jūsų vyrišką jėgą ir rafinuotumą.

 • Jums taip pat gali patikti: