CH CH CHIC MEN arabiška versija CHEEK FOR MEN

 • CH CH CHIC MEN arabiška versija CHEEK FOR MEN

  Kaina 21 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekės ženklas
  World Fragrance
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Vyriški
 • Sėkmingą vyrą išduoda ne tik išpuoselėta išvaizda, bet ir aromatas, priverčiantis moterį apsisukti ir sulaikius kvėpavimą surasti Jį akimis. Prašmatnus aromatas tai yra ne tik kvapas. Tai yra energijos ir drąsos, beprotybės ir apdairumo sprogimas, tai daro vyrą geidžiamu ir patraukliu. Drąsus, bet ekologiškas ingredientų derinys suteikė vienodai originalų kvapą.

  Viršutinėse natose bergamočių sutraukimas susiliejo su mandarino saldumu ir citrinos gyvybe, arbūzas suteikia gaivumo, o medienos kardamono natos suteikia elegancijos ir rafinuotumo. Pipirai ir cinamonas, kurių pikantiškos natos yra pačioje kvepalų „širdyje“, suteikia pasitikėjimo savimi.

  Mediniai santalo, kedro ir gintaro aromatai užbaigia šią kompoziciją, o muskuso saldumas juos tik sustiprina. Kartaus saldumo tonkos pupelės veikia kaip savotiškas aromato fiksatorius, kuris ne tik pagerina nuotaiką, bet ir padidina trauką.

  Prašmatnų tualetinį vandenį įvertins tiek jaunimas, norintis padaryti savo įvaizdį dar ryškesnį ir vyriškesnį, tiek brandūs, įsitvirtinę vyrai, norintys pabrėžti savo statusą ir gerą skonį.