Cool Girl Luxury (CAROLINA HERRERA VERY GOOD GIRL) arabiški kvepalai

 • Cool Girl Luxury (CAROLINA HERRERA VERY GOOD GIRL) arabiški kvepalai

  100
  2
  Kaina
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  ROVENA
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Cool Girl Luxury yra ypatingas, išskirtinis kvepalų pasirinkimas, sukurtas ypatingoms moterims, kurios nori jaustis elegantiškos, stilingos ir patrauklios. Šie kvepalai yra subtilūs, bet tuo pačiu ryškūs, pritraukiantys dėmesį ir paliekantys nepakartojamą įspūdį.

  Cool Girl Luxury kvepalų esmė yra jų ypatingas aromatas, kuris atskleidžia individualybę ir rafinuotumą. Pradžioje jaučiamos šviežios, žaliavomis sodrintos citrusinės natos, kurios suteikia kvepalams energijos ir dinamiškumo. Jos susilieja su švelnia ir romantiška gėlių širdimi, kuri leidžia kvepalams išsiskirti tarp kitų ir atskleidžia jų išskirtinį charakterį.

  Cool Girl Luxury pasižymi ilgai trunkančiu aromatu, todėl galite būti tikri, kad jus lydės neįprastas kvepalų užburiamas žavesys visą dieną. Šie kvepalai subtiliai plinta ore, suteikdami jums nepriekaištingą ir žavų kvapą, kuris patrauks aplinkinių dėmesį ir paliks įsimintiną įspūdį.

  Šie kvepalai yra daugiau nei tik kvapas - tai tikras papuošalas, kuris pabrėžia jūsų unikalumą ir stilių. Jų elegantiška ir moderni buteliuko forma papildo jūsų išraiškingumą ir puikiai tinka bet kuriai progai ar metų laikui. Tai idealus pasirinkimas tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms, kai norite jaustis ypatinga ir patrauklia.

 • Jums taip pat gali patikti:

  SHALINA (Delina Parfums de Marly) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Delina Parfums de Marly  

  21 
  Barakkat Satin Oud (Maison Francis Kurkdjian oud satin mood) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Maison Francis Kurkdjian oud satin mood  

  26 
  Demure Lux (YSL Black Opium) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas YSL Black Opium 

  22 
  The Fleur Narcotique (EH NIHILO Fleur Narcotique) arabiški kvepalai

  Aromatas analogas EH NIHILO Fleur Narcotique 

  21