Creed Green Irish Tweed arabiška versija Aventos Green

 • Creed Green Irish Tweed arabiška versija Aventos Green

  Kaina 21 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekės ženklas
  World Fragrance
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Vyriški
 • Aventos Green tapo labai legendinis ir populiarius aromatas. Į jį įsimylėjo daugybę vyrų, įskaitant įžymybes. Gaivus, klasikiniai, medienos ir gėlių kvepalai. Aventos Green puikiai tiks tikram džentelmenui. Kvapas toks kilnus, natūralus, diskretiškas ir modernus. Elegantiškas vyras šiuo klasikiniu aromatu harmoningai papildys savo rafinuotą įvaizdį. Jo dviprasmiškumas traukia ir fantastiškai žavi.

  Šis aromatas idealiai pabrėš jauno vyro romantišką charakterį, jausmingumą ir naujų nuotykių troškulį, taip pat suaugusio vyro eleganciją, kilnumą ir santūrumą. Kiekvieną kartą kvepalai atsiskleidžia ypatingai, tačiau visada jų aromatas žavi nežemiška prabanga ir rafinuotumu. Ne be reikalo Green Irish Tweed renkasi žinomi muzikantai ir aktoriai, verslininkai ir politikai.

  Aventos Geeen yra tokios pradinės natos kaip citrina, vilkdalgis, verbena. Našlaitė, laukinis bazilikas, Egipto vetiverijos prideda kvepalams taurumo. Bazinės vanilės, gintaro ir Teksaso kedro natos suteikia švelnumo ir ilgaamžiškumo.  

  Natos: Citrusiniai, Gaivūs, Pudriniai, Medienos, Vilkdalgių, Fužeriniai.