• Dark As Wood

  100
  2
  Kaina 25 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Unikalūs kvepalai, kurie sujungia švelnius ir intensyvius aromatus, skleidžiantys mįslę ir žavesį. Jų kvapas yra tamsus, šiltas, gilus ir prabangus. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas ieško nepakartojamo, rafinuoto ir įsimenamo kvapo.

  Smilkalai priduoda tamsumo ir mįslingumo jūsų įvaizdžiui. Jų kvapas yra gilus bet kartu šiek tiek saldus ir švelnus. Vilkdalgiai įneša šiek tiek šaltumo ir odos aromato, kuris atskleidžia kvepalų savybių kontrastą. Be to, rožiniai pipirai suteikia aistringumo ir šiek tiek švelnesnės aštrių prieskonių užuominos.

  Vidurinės natos priduoda giliai įsišaknijusį ir stiprų charakterį kvepalams. Benzoinas teikia šiltumo ir mielumo pojūtį. Jo saldžių, vanilės ir cinamono nuansų derinys suteikia jums jaukią ir prabangią patirtį. Gvajako mediena prideda medžio aromato, stiprumo ir tamsumo, atskleidžiant natūralių medienos natų žavesį. Kalendra suteikia šiek tiek šviežumo ir aromato elegancijos, kuris papildo kvepalų gilumą.

  Pagrindinės natos užbaigia šį kvapo kelionę su savo subtiliu ir ypatingu aromato pasirinkimu. Copahu balzamas suteikia prabangumo ir prasmingumo pojūtį. Jo švelnus, šiltas ir kiek rūkantis kvapas papildo kvepalų savybes. Pačiuliai prideda rafinuoto prieskonių aromato, kuris švelniai skleidžiasi ir suteikia gilesnį kvepalų charakterį. Baltasis muskusas suteikia kvepalams subtilumo ir švelnumo. Jo švelnus, šiltas ir šiek tiek žemės aromatas užbaigia kvepalų kompoziciją su elegancija ir ilgaamžiškumu.

  Viršutinės natos: smilkalai, vilkdalgiai ir rožiniai pipirai

  Vidurinės natos: benzoinas, gvajako mediena ir kalendra
  Pagrindinės natos: Copahu balzamas, pačiuliai ir baltasis muskusas

 • Jums taip pat gali patikti: