• Emir Cherry Cola

  2
  75
  Kaina 40 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  EMIR
  Talpa (ml)
  75
  Lytis
  Unisex
 • Tai kvapas, kuris sujungia vaizduotę su prisiminimais, kviečiant jus pasinerti į šią skonių ir aromatų pasaulio kelionę. Cherry Cola kvepalai atveria duris į klasikinį gėrimų pasaulį, bet perteikia jį nauju ir moderniu būdu. Ši kvepalų kompozicija pradeda savo kelionę šviežiaisiais vyšnių akcentais, kurie nusileidžia kaip kvepiančios vyšnios į pilną stiklinę ledukų.

  Įkvėpti kola gazuotų gėrimų gėrio, kvapnios vidurinės natos išplėtoja šią istoriją, pridedant indonezietišką pačiulį ir apelsinų žiedus. Tai lyg būtų paslaptingas receptas, kuris palieka jums užuominų.

  Bet aštrus ir audringas kelias viršutinėse ir vidurinėse natose pereina į ramų ir apvalų pagrindinių natų pasaulį. Brazilijos tonka pupelės, benzoinas, vanilė ir labdanumas formuoja šiltą ir apgaubiantį šydą. Tai lyg būtų saldaus ir gausaus kola gėrimo gurkšnojimas, kai jaučiate jo skonį ant lūpų...

  Šie ekskliuzyviniai unisex kvepalai yra nepaprastai ilgaamžiai ir įsimintini. Jie puikiai tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms, ir puikiai atspindi jūsų unikalų skonį bei gyvenimo būdą. Cherry Cola kvepalai - tai ne tik kvapno patirtis, bet ir gyvenimo filosofija, kuriai nėra analogų. Tai kvepalai, kurie išsiskiria iš minios ir tampa tikraisiais jūsų paslapties akcentais. Leiskite šiems kvepalams praturtinti jūsų kasdienybę magišku Cherry Cola užburto kvapo dvelksmu.

  Viršutinės natos: juodoji vyšnia, cinamonas, Sicilijos citrina, muskato riešutas.
  Vidurinės natos: kola, indonezietiškas pačiulis, apelsinų žiedai
  Pagrindinės natos: Brazilijos tonka pupelės, benzoinas, vanilė, labdanumas.
   

 • Jums taip pat gali patikti: