• Enigma Une

  100
  2
  Kaina
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Vyriški
 • Enigma Une yra ypatingai reti ir prabangūs vyriški kvepalai, kurie atskleidžia ypatingą eleganciją ir subtilybę. Kiekviena jų nata puikiai derinasi su kitomis, kuriant prabangų ir nepakartojamą aromatą.

  Viršutinėse notose jūs pajusite gaivų greipfrutų gėrimą, kuris švelniai ir subtiliai derinamas su šiltais kardamono ir cinamono prieskoniais. Šie akordai suteikia kvepalams energijos ir šiek tiek prieskonio. Muskato riešutas pridės subtilumo ir švelnios šilumos, taip sukuriant ypatingai patrauklų ir harmoningą derinį.

  Širdies notose vanilė išryškins savo saldžią ir švelnią eleganciją, kuri perteiks jums jaukumo ir prabangos jausmą. Kumarinas pridės šiek tiek šilumos ir švelnumo, tuo tarpu levandos aromatas suteiks kvepalams raminančios švelnumo auros.

  Galutinėse notose gintaras išsiskirs savo turtingumu ir intensyvumu, kuriant įspūdingą ir nuostabų akordą. Vetiverija pridės šiek tiek žemės aromato, kuris suteiks kvepalams ypatingo charakterio. Saldymedis ir pačiulis užbaigs šią kvapnią kompoziciją švelniu ir šiek tiek saldžiu aromatu.

  Enigma Une yra labai ypatingi vyriški kvepalai, kuriuos puošia subtilus derinys tarp šilumos, elegancijos ir prabangos. Šie kvepalai leis jums išsiskirti iš minios ir suteiks pasitikėjimo savimi, tuo pačiu metu perteikdami jums neįprastą skonį.

  Viršutinės natos: Greipfrutai, kardamonas, cinamonas, muskato riešutas.
  Širdies natos: vanilė, kumarinas, levandos
  Galutinė natos: gintaras, vetiverija, saldymedis, pačiulis

 • Jums taip pat gali patikti: