• Eternal Coffee

  2
  85
  Kaina
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  PARIS CORNER
  Talpa (ml)
  85
  Lytis
  Unisex
 • Viršutinėse notose pirmiausia pasijunti tą įvairių rūšių kavos pupelių žavesį, kurį palaiko švelnus pieno ir karamelės švelnumas. Tai yra kvapas, kuris atkuria patį geriausią ryto ritualą, prabundant su aromatinga kava ir mėgaujantis šviežiu pienu.

  Vidurinėse notose kvepalai paslaptingai keičiasi ir leidžia išgirsti laktono švelnumą, kokoso šiltumą ir heliotropo švelnumą. Šie elementai sukuria įdomią ir intriguotą kvapą, atkreipdami dėmesį į neįprastą kavos kvapo interpretaciją.

  Bazinėse notose kvepalai išsiskiria muskuso intensyvumu, cukraus saldumu ir tonka pupelių švelnumu. Tai yra kvapas, kuris įsiskverbia į jūsų odą ir lieka su jumis visą dieną, suteikdamas šiltą ir jaukų pojūtį.

  Šie unisex kvepalai yra šiuolaikiniai, subtilūs ir unikalūs, tinkantys tiek vyrams, tiek moterims, kurie nori pasinerti į kavos aromatų pasaulį su elegancija ir šiluma. Tai yra kvepalai, kurie puikiai tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms, ir kurie pavers kiekvieną dieną į prabangią ir kvapnią patirtį.

   

  Viršutinės natos: kava, pienas, karamelė

  Vidurinės natos: laktonas, kokosas, heliotropas

  Bazinės natos: muskusas, cukrus, tonka pupelės

 • Jums taip pat gali patikti: