• Expose Pour Lui

  100
  2
  Kaina 48 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Expose Pour Lui - tai unisex aromatas, kurį galima tikrai vadinti prabangos etalonu. Šis aromatas kaip meninė šedevro galerija, kurioje subtilūs aromatiniai akordai derinami su prabangiausiomis natomis.

  Išskirtinis buteliuko dizainas kuria prabangos jausmą. Jau nuo pat pirmojo karto, kai šį buteliuką paimsite į rankas, pajusite ypatingą eleganciją..

  Kai tik aromato dulksna palies  jūsų odą, prasidės šlovės momentas. Expose Pour Lui tarsi atidaro paslaptingus vartus į nepaprastą pasaulį, kuriame susitinka prabangiausios kvapo natos, kurios kartu sudaro puikiai subalansuotą ir išskirtinę kompoziciją.

  Viršutinės natos prisijaukinamos gintaro, rožės ir bergamotės aromatais. Gintaras suteikia šiltumą ir prabangą, tuo tarpu rožės žiedai atneša subtilią eleganciją, o bergamotės citrusiniai gijai suteikia gaivaus švytėjimo.

  Vidurinės natos, nustebins mandarino vaisių saldumu ir žavesiu. Jis suteikia kvepalams žaismingumo ir kartu suteikia subtilaus švelnumo, tuo tarpu muskusas atveria duris į ypatingą jausmą, apgaubiantį jūsų aplinką.

  Galiausiai Pagrindinės natos pagilina jūsų pojūčius su švelniu sandalmedžio aromatu, kuris suteikia kvepalams sodrumo ir ilgalaikio prabangos jausmo. Šafranas prideda ypatingos šilumos ir aistros, tuo tarpu kašmyro mediena išryškina jūsų charakterį ir palieka neišdildomą įspūdį.

  Visos šios aromatinės kelionės pabaigoje jūs pajuntate išliekamąjį įspūdį - prabangą, kuri išlieka ant jūsų odos, tarsi antspaudas. Tai yra kvapų meistriškumas, kuris ne tik jus buvo apgaubęs, bet ir jūsų aplinką.

  Viršutinės natos: gintaras, rožė, bergamotė, kašmyro mediena,
  Vidurinės natos: mandarinas, muskusas,
  Pagrindinės natos: sandalmedis, šafranas, muskusas

 • Jums taip pat gali patikti: