• FAWAH

  2
  80
  Kaina 32 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  NUSUK
  Talpa (ml)
  80
  Lytis
  Unisex
 • Ypatingas unisex kvepalų kvapas, kuris apima šviežią ir gaivų citrinų žievelės ir citrinos aromatą, sumaištį su raminančia levanda. Ši kvapo sudedamoji dalis suteikia kvepalams subtilią ir energingą pradžią.

  Vidurinės natos atskleidžia dūminio pačiulio, traškių obuolių ir žemiškų tonų derinį. Dūminis pačiulis suteikia kvepalams gilesnį ir slogesnį aspektą, tuo tarpu traškūs obuoliai priduoda šiek tiek saldumo ir vaisių šviežumo. Žemiški tonai padeda sukurti kvapui natūralų žemės švelnumą.

  Pagrindinės natos skleidžia šiltą ir guodžiantį vetiverijų bei vanilės aromatą, kuris sukuria maloningą, apgaubiantį jausmą. Vetiverija suteikia galingą ir šiek tiek žaliuojantį aromatą, tuo tarpu vanilė pridaro švelnumo ir saldumo. Šie elementai puikiai subalansuoti su išliekančia levandų esencija, kuri tampa kvapo ilgam trunkančia užbaigiamąja nata.

  Fawah - tai kvepalai, kuriuose subtiliai susilieja šviežumas, švelnumas ir šiltumas. Jų kvapas yra malonus ir harmoningas, kuris gali būti tinkamas tiek vyrams, tiek moterims, padedamas išryškinti jų unikalią asmenybę ir stilių.

 • Jums taip pat gali patikti: