• Francique 107,9

  100
  2
  Kaina 40 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Francique 107,9 - tai unisex kvepalai, kurie subtiliai derina vaisių, gėlių ir šilto muskuso kvapus. Šie kvepalai skleidžia jums nepaprastą eleganciją ir nepakartojamą charakterį. Kiekvienas, kas juos įkvėpia, pajunta jų išskirtinumą ir įsimena šį kvapą kaip prabangos ir stiliaus simbolį.

  Prasmingai atskleidžiantys šių kvepalų pradžią, vyšnios ir bergamotės susilieja, suteikdamos kvepalams šviežumo ir žavingumo. Vyšnių gundantis saldumas ir bergamotės sodrumas sugrįžta kartu, sukurdami aukščiausios kokybės aromatą.

  Vanilės ir heliotropo kvapai atveria kvapų širdį, kurioje pasireiškia švelnumas ir romantiškas žavesys. Vanilės šiluma ir saldumas puikiai derinasi su heliotropo miglotumu ir minkštais žiedlapiais. Šios vidurinės natos apipina jus jaukumo ir švelnumo gaivumu.

  Baltasis muskusas, ambroksanas, smilkalai ir Tonka pupelės suteikia kvepalams tvirtą ir ilgalaikį pamatą. Baltasis muskusas priduoda kvepalams švelnumo, o ambroksanas suteikia gilią ir švelnią aromatinę srovę. Smilkalai prideda šiek tiek paslaptingumo ir kvapnių niuansų, o Tonka pupelės sujungia šilumą ir saldumą, suteikdamos kvepalams prabangą.

  Viršutinės natos: Vyšnios, bergamotės
  Vidurinės natos: Vanilė, heliotropas
  Bazinės natos: Baltasis muskusas, ambroksanas, smilkalai, Tonka pupelės

 • Jums taip pat gali patikti: