• Frenetic Tobacco Honey

  2
  80
  Kaina 35.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  EMIR
  Talpa (ml)
  80
  Lytis
  Unisex
 • Tai kvepalai, kurie pradžioje žavi Jus paslaptingo tabako ir jo lapų aromatu, sušvelnintu švelnia medaus švelnumo nata. Tai prabangus derinys, kurio pradžioje atsiskleidžia intensyvi dūmų ir slyvų harmonija, mėgstantiems pasinerti į paslapties ir aistros pasaulį. Baltas tabakas prideda subtilumo ir švelnumo, kartu su rytietiškomis notomis, suteikiančiomis unikalų ir egzotišką šio aromato charakterį.

  Gintaras ir persikai prabangiai papildo šį aromatą, suteikdami jam šilumos ir saulės spindulių prisilietimą. Citrusiniai akordai įneša šviežumo svelnumo, suteikdami šiam aromatui nepakartojamą gyvumo ir dinamiškumo pojūtį. Frenetic Tobacco Honey - tai prabangūs unisex kvepalai, kurie leidžia jums suvokti pasaulį kitaip - jie yra tikro prabangos, paslaptingumo ir šilumos simbolis. Tai aromatas, kuris ne tik kvepia skoningai, bet ir sukuria nepakartojamą įspūdį, kuris ilgam išlieka prisiminimuose. Tai yra kvepalai, kurie apibrėžia unikalumą ir prabangą kiekvieno gyvenime.

  Aromato natos : Tabakas, tabako lapai, medus, dūmai, slyvos, baltas tabakas, rytietiškos natos, gintaras, persikas, citrusai

 • Jums taip pat gali patikti: