GUERLAIN Mon Guerlain arabiška versija Mon Gracieuse

 • GUERLAIN Mon Guerlain arabiška versija Mon Gracieuse

  Kaina 18.90
  21  Sutaupykite 2.10
  Pasiūlymas galioja iki 2022-12-31
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekės ženklas
  World Fragrance
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Mon Gracieuse kvepalai buvo sukurti romantiškoms, laisvę mėgstančioms ir viliojančioms merginoms, turinčioms rafinuotą prancūzišką žavesį, natūralų žavesį, kuriam negali atsispirti joks vyras.

  Kvepalų Mon Gracieuse kūrėjams įkvėpimas buvo jaunos, trapios, bet kartu energingos ir tikslingos moterys, gyvenančios šiuolaikinio metropolio ritmu. Kvapo savininkės naują dieną pasitinka su šypsena, o atėjus nakčiai jos virsta aistringom ir temperamentingom gundytojom, kurios vienu žvilgsniu sugeba užkariauti savo išrinktojo širdį. Elegantiška, bet kartu dinamiška ir kupina išraiškos Mon Gracieuse kompozicija žavi, užburia ir apgaubia kūną subtiliu šydu, kuris įtraukia į saldžių sapnų pasaulį.

  Gilios viršutinės aromato natos atsiskleidžia gaivinančiais bergamotės ir levandų akordais. Tuomet į ansamblį įsilieja grakščios širdies natos, kurios pasireiškia darniu vilkdalgio ir indiško jazmino deriniu. Kompoziciją užbaigia švelnus pėdsakas, nupintas iš švelnaus, pikantiško baltojo sandalmedžio ir tropinės vanilės pertekliaus, suteikiančio aromatui ypatingo pikantiškumo.

  Mon Gracieuse kvepalai priklauso klasikinių rytietiškų gėlių kvapų grupei, kuri tradiciškai yra populiari tarp įvairaus amžiaus moterų.

  Viršutinės natos: levandos, bergamotės.
  Širdies natos: vilkdalgis, jazminas.
  Pagrindinės natos: vanilė, sandalmedis, tonka pupelės.