• IMPERIAL

  100
  2
  Kaina 38.99 
  52  Sutaupykite 13.01 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-30 23:59
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Išskirtinis Fragrance World aromatas, atspindi tikros prabangos ir karališkumo esmę. Įkvėptas kerinčio Imperatoriškojo slėnio grožio, šis kvapas yra harmoningas žavių natų mišinys, perkeliantis jus į prabangos ir rafinuotumo karalystę.

  Iš pradžių jus pasitiks gaivinančios viršutinės natos, itališkos bergamotės ir rožinių pipirų natos. Šie pradiniai susitarimai sudaro sąlygas kvapų kelionei, kuri yra gyvybinga ir kviečianti, panašiai kaip karališkojo įėjimo didybė.

  Imperial širdyje atsiskleidžia rafinuota puokštė, kurioje aromatingas baltojo gintaro ir afrikietiško rozmarino žavesys grakščiai susipina su egzotišku oud žavesiu. Šis derinys sukelia nesenstančios elegancijos atmosferą, panašią į karališkojo dvaro ramybę ir grakštumą.

  Kvepalui išliekant, išryškėja pagrindinės natos ir palieka neišdildomą pėdsaką. Muskusas, oda ir vetiverijos Haitis kartu sudaro ilgalaikio rafinuotumo ir gilumo pagrindą. Šis pagrindas yra pati karališkumo esmė, įžeminanti kvapą autoriteto ir buvimo jausmu.

  Imperial yra daugiau nei tik kvapas; tai prestižo ir kilnumo patirtis. Tai kvapas, įkūnijantis valdovo charizmą, karalienės žavesį ir nesenstantį imperijos patrauklumą. Dėvėkite jį drąsiai ir leiskite karališkajai aurai lydėti jus jūsų didingoje kelionėje. Sužadinkite karališkumo didybę kiekvienu purškimu ir praneškite apie savo buvimą.

  Viršutinės natos: itališka bergamotė, rožiniai pipirai
  Širdies natos: baltas gintaras, afrikinis rozmarinas, ūdas
  Pagrindinės natos: muskusas, oda, vetiverija

 • Jums taip pat gali patikti: