• Intensivo

  100
  2
  Kaina 26 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  80
  Lytis
  Unisex
 • Intensivo - tai unikalūs unisex kvepalai, kurie sujungia kvapniosios prabangos ir įspūdingos arabų kultūros galybę. Šie kvepalai yra tikras kvapų alchemijos šedevras, kuris sugeria jus į paslaptingą, bet nuostabią Arabijos pasaulio dvasią.

  Jų kvapas atidengia gilią ir paslaptingą aromatinę simfoniją, kurioje prabangūs medžiagos susilieja su tradiciniais kvapais. Pradžioje pajuntamas pikantiškas cinamono ir juodojo pipiro akordas, kuris suteikia kvapui aštrumo ir intensyvumo. Ši pirmoji akimirka yra lyg kelionė į arabų turgų širdį, kurioje vyksta kvapų ir skonių šventė.

  Vidurinėje natoje atsiskleidžia puikūs gėlių kvapai, įtraukiantys jūsų pojūčius į paslaptingą rožių sodą, kuris žydi tik tam tikru metu per metus. Rožių, jasmino ir vijoklių akordai suteikia kvepalams subtilumo ir jautrumo šioje prabangoje.

  Galutinė nata yra kaip arabų naktys, kai žvaigždės šviečia ryškiau nei bet kada anksčiau. Pasinerti į šį kvapų dubenį galėsite su drėgnos medžiagos, šilko ir ambrozinio pagrindo. Ši akimirka privers jus pajusti arabų kultūros paslapčių apvalkalą ir prabangą.

 • Jums taip pat gali patikti:

  Barakkat Rouge 540 (Baccarat rouge 540 eau de parfume) arabiški kvepalai

   Aromatas artimas Baccarat rouge 540 eau de parfume 

  26 
  SHALINA (Delina Parfums de Marly) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Delina Parfums de Marly  

  21 
  Demure Lux (YSL Black Opium) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas YSL Black Opium 

  22 
  Barakkat Satin Oud (Maison Francis Kurkdjian oud satin mood) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Maison Francis Kurkdjian oud satin mood  

  26