Kvepalų analogai iš UAE

 • Oud Intense Saffron (Boss Bottled Oud Saffron) arabiški kvepalai

  Šis prabangus unisex kvepalų kvapas atveria savo magišką pasaulį pradėdamas su elegantiškomis viršutinėmis natomis, kurias sudaro subtili rožė ir rafinuotas šafranas. 

  32 
  She Passionate (Giorgio Armani Si Passione) arabiški kvepalai

  Iš pradžių aromatas sprogsta ryškiu, aštriu rausvu pipirų kvapu, kurį lydi citrusiniai vaisiai. Vėliau suskamba aistringos rožių ir moteriškų jazminų natos

  24 
  Three Dimension

  Pradinėse natose ryškiai skamba citrusinis apelsinų ir greipfrutų tandemas.Vėliau aromatas atsiveria šiltu pelargonijų kvapu ir deriniu patchouli su vetiverija ir karčiaisiais pipirais.

  24 
  AWAY (Armani My Way) arabiški kvepalai

  Giliausią, ilgalaikį įspūdį suteikia pagrindinės natos – švelnus muskusas, saldžios vanilės prisilietimas ir kedro akordų tonai. 

  24 
  Madonna De Femme (Chanel Coco Mademoiselle) arabiški kvepalai

  Kvapas atsiveria ryškiomis apelsinų, mandarinų, bergamočių ir apelsinų žiedų natomis. 

  30 
  No.4 After Love (Thomas Kosmala Apres l'Amour) arabiški kvepalai

  Unisex aromatas atveria duris į elegancijos pasaulį su karčiojo apelsino žiedais ir šviežios citrinos žievelės akordais viršutinėse natose.

  26 
  HARTNELL (Parfums de Marly Haltane) arabiški kvepalai

  Ūdas ir vetiveris sukuria intensyvų, žemės ir šiltumo jausmą, o muskusas bei pačiulis prideda subtilumo ir giluminio apvalumo.

  26 
  Renheit (DIOR FAHRENHEIT) arabiški kvepalai

   Oda, gintaras, pačiuliai ir muskusas sukuria švelnų, bet kartu ryškų prisilietimą, kuris išsiskiria ilgalaikiu aromatu.

  24 
  Vertex (Roja Dove) arabiški kvepalai

  Aromatas, kuriame susilieja viršutinės klasikinių citrusinių vaisių natos su intensyvia muskuso ir gintaro baze.

  40 
  INTRO Ivory Musk (Initio Musk Therapy) arabiški kvepalai

  Pasinerkite į šiltas pieniškas-kremines baltojo ir rausvo muskuso upes, siūbuojančias ant malonumo bangų.

  29 
  My Love (Armani My Way ) arabiški kvepalai

   Aromato širdį kuria indiško jazmino ir tuberozos žiedai, o kompoziciją vainikuoja baltojo muskuso, madagaskaro vanilės ir Virdžinijos kedro mišiniu.

  24 
  Darius The Great

  Tai yra energingi, vyriški kvapai, kurie sukuria įspūdį stiprumo, tvirtumo ir tuo pačiu laiko nuostabią švaros jausmą, prisimenantį šviežią jūros orą.

  29 
  Backing Rouge 540 (Baccarat rouge 540) arabiški kvepalai

  Šis kvapas pradeda savo aromato kelionę su švelniais jazminų ir įdomiu šafrano prisilietimu. Jų širdis atsiskleidžia elegantišku gintaro akordu, suteikiančiu subtilesnį ir prabangų toną.

  26 
  Atossa Darius The Great Wife

  Prabangios gėlės ir subtilūs vaisių kvapai subtiliai susipina kartu, suteikdami jums šiltą ir gaivų jausmą.

  29 
  Comfort Last Chere

  Šie kvepalai tinkami tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms, pritraukdami dėmesį savo įvairiapusiu ir subtiliu aromatu.

  26 
 • Kvepalų analogai – tai nepriekaištinga nišinių ar kitų puikiai žinomų kvepalų alternatyva, kuri suteikia itin panašius kvapų aromatus, tačiau pasižymi gerokai patrauklesne finansine išraiška. Kokybiški kvepalų analogai dažniausiai atvyksta iš Jungtinių Arabų Emyratų ar kitų arabų šalių ir geba pasiūlyti itin spalvingą bei ilgai išliekančią kvapų natų paletę, kuri kuriama atsižvelgiant į pačius populiariausius nišinius ar kitus, ypatingai išraiškingas kvapų natas turinčius kvepalus. Nišinių kvepalų analogai lygiai taip pat kaip nišiniai kvepalai suteikia išties unikalias skirtingų aromatų kompozicijas bei suteikia galimybę mėgautis ilgai išliekančiu, itin išraiškingu kvepalų šleifu.

  Arabiški žymiausių firmų kvepalų analogai vyrams ir moterims

  Arabiški kvepalų analogai yra puiki galimybė visiems, kurie nori pajusti ir išbandyti pačius prabangiausius, pasaulinę šlovę pelniusius aromatus, tačiau per daug nenukentėti finansiškai. Visgi reikėtų nepamiršti, jog kvepalų analogai toli gražu nėra tas pats kas kvepalų kopijos, dar kitaip vadinamos klastotėmis. Kvepalų analogų gamintojai atsižvelgia į vyraujančias populiariausių nišinių kvepalų natas bei kvapų kompozicijas ir sukuria itin panašų, tačiau ne identišką kvapą. Arabiški kvepalų analogai taip pat pasižymi pakankamai panašiomis, tačiau vizualiai šiek tiek skirtingomis kvepalų buteliuko dizaino savybėmis. Šios priežastys lemia tai, jog įsigijus kvepalų analogus galima mėgautis pačiomis populiariausiomis, kvepalų pasaulio ekspertų pagarbą pelniusiomis kvepalų natomis, kurios papildomai yra praturtintos unikaliais ir originaliais rytietiškais aromatais. Šių ingredientų dėka kvepalų analogai padeda išgauti kiek kitokį galutinį efektą, kuris suteikia galimybę mėgautis visų vertinamu, tačiau dar šiek tiek subtiliai patobulintu kvapu. Taip pat kvepalų analogai yra ideali idėja moterims, kurios mėgsta eksperimentuoti ir susipažinti su vis naujomis kvapų pasaulio gamomis. Kvepalai moterims – tai tarsi šventas ritualas, o patrauklios kvepalų analogų kainos dėka šiuo ritualu galima mėgautis gerokai dažniau ir kiekvieną savo dieną nuspalvinti vis kitomis kvapų spalvomis. Kvepalų analogai padeda atskleisti pačias gražiausias moteriškosios lyties savybes bei tikslingai atspindi vyraujančią moters nuotaiką. Nišiniai kvepalai yra pakankamai brangus malonumas, o kasdien mėgautis, kad ir maksimaliai skonį bei asmenybę atspindinčiais tokiais pačiais kvepalais – šiek tiek nuobodu. Arabiški kvepalai ir jų analogai pasižymi itin skirtingomis sudedamosiomis dalimis, o jų įvairovė geba nepastebimai prisitaikyti prie nuolat kintančios moters nuotaikos.

  Nišiniai arabiški kvepalai internetu - plačiausias pasirinkimas

  Parfumarabia.lt gali pasiūlyti itin platų, įvairių kvepalų gamintojų, aukščiausios kokybės bei unikaliomis kvapų savybėmis akimirksniu paperkančių arabiškų kvepalų analogų asortimentą. Kvepalų analogai internetu – itin racionalus ir praktiškas kvepalų įsigijimo metodas, kuris yra pagrįstas patrauklia kaina, išsamiu aprašymu bei greitu pristatymu tiesiai į namus. Mūsų internetinėje parduotuvėje pateikiamos aukštos kokybės nišinių bei kitų pasaulinę šlovę pelniusių kvepalų alternatyvos, kurios savo kokybe, išraiškingumu bei estetinėmis savybėmis tikrai nenusileidžia originaliems kvepalų gaminiams, tačiau tikrai gali nudžiuginti gerokai patrauklesne, visiems nesudėtingai prieinama kaina.

  Kvepalų analogai sukurti tam, kad kiekvienas žmogus galėtų pajusti žymiausių firmų aukštosios mados gamintojų kvepalų aromatus ir nepriekaištingai tarpusavyje suderintas skirtingų kvapų kompozicijas. Patrauklios kvepalų analogų kainos dėka visi žmonės gali pajusti tikrą kvepalų pasaulio magiją, susipažinti su unikaliomis ir dar nematytomis kvapų pasaulio spalvomis ir kiekvieną dieną sau suteikti vis kitais aromatais praturtintus kvėpinimosi ritualus. Kvepalų analogai padeda susipažinti su staigmenų kupinais rytietiškais ar kitais pasaulyje itin vertinamais kvapais ir suteikia galimybę pajusti nenugalimą ir harmoningą kokybiškų kvepalų aromatą ir galią.