• LA CHAMEAU Giza Of Arabia

  100
  Kaina 26.99 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LE CHAMEAU
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Giza Of Arabia yra unisex kvepalai, kurie įkvėpti vieno iš pasaulio stebuklų - Gizos piramidės viršūnės. 

  Viršutinės natos atsiskleidžia gėlėmis, vaisiais ir rožėmis. Lelijos ir jazminai, kurie suteikia šviežumo ir elegancijos pojūtį, kartu su vaisiais, tokiais kaip obuoliai ir kriaušės, kurie priduoda šiek tiek saldumo ir gaivumo. Rožės atspindi romantikos ir švelnumo akcentą.

  Vidurinės natos atsiskleidžia  avietėmis, sandalmedžio ir vanilės aromatais. Avietės gali suteikti vaisių ir švelnumo kvapą, tuo tarpu sandalmedžio kvapas yra medžių ir šiltumo pojūtis, o vanilė suteikia saldų ir jaukų aromatą.

  Pagrindinės natos suteikia kvepalams ilgalaikę bazę ir sudėtingesnį charakterį, kuriame aromato unikalumas atskleidžiamas. Gintaras dažnai suteikia saldžiarūgštį ir švelnumą, muskusas suteikia šilumos ir lygumo pojūtį, o ąžuolo samanos - medžių ir žemiškumo aromatus.

  Galutinis rezultatas yra švelnus, bet kartu prabangus ir užburiantis kvepalų derinys, kuris kvies įsikurti į magišką pasaulį, primenančią Gizos piramidės paslaptingumą. Giza Of Arabia gali būti puikus pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims, kurie nori dėvėti kvepalus su unikalia ir neįprasta kompozicija.

  Viršutinės natos - gėlės, vaisiai, rožės.

  Vidurinės natos - avietės, sandalmedis, vanilė.

  Pagrindinės natos - gintaras, muskusas, ąžuolo samanos.

 • Jums taip pat gali patikti: