ARD AL ZAAFARAN Al Hur So Intense

 • ARD AL ZAAFARAN Al Hur So Intense

  100
  2
  Kaina 28 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  ARD AL ZAAFARAN
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Šie unisex kvepalai sugeria į save paslaptingą, bet nepaprastai žavingą atmosferą, kuri skleidžiasi kaip tamsus, bet šiltas rytas dykumoje.

  Šių kvepalų kvapas yra kaip nepakartojama poezija, apjungianti gėlėtą švelnumą su rytų egzotika. Pradžioje girdime viliojančius vaisių akordus, kurių saldumas atskleidžia paslaptingus rytų krantus. Jie pereina į širdį, kurioje subtilios gėlės šoka tarsi spalvingas orientalų šokis.

  Vanilės šiluma, sandalmedžio grynumas ir balzaminio benzoino švelnumas sukuria išskirtinį unisex kvapą, kuris sujungia rytų prabangą su moderniu elegancijos švytu.

  Šie kvepalai yra kaip paslaptis, kurią kiekvienas nori išsiaiškinti. Tai ne tik kvapai, tai yra kultūros, egzotiškumo ir išskirtinumo butelis, kurį atverdami, patirsite prabangą, kuri neaprėpiama žodžiais. Lattafa Al Hur So Intense - tai ne tik kvapas, tai yra kelionė į rytų prabangumo pasaulį, kuriame kiekvienas akordas yra kaip vertingas perlų grandinės karoliukas, susipynęs aplink jūsų kūną kaip prabangus orientalų rūbas.

   

   


   

 • Jums taip pat gali patikti: