Lattafa Art Of Arabia II

 • Lattafa Art Of Arabia II

  100
  2
  Kaina 58 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Ši aromato kompozicija yra kaip prabangus vakaro atspalvis. Viršutinės natos pradeda pasaką su intrigą keliančiu kardamonu, kuris atidaro duris į paslaptingą pasaulį. Heliotropo švelnumas pinasi su bergamotės šviesa ir rožinių pipirų aistra, kurie pasižymi elegancija ir šiek tiek pikantišku deriniu.

  Širdies natos atskleidžia savo giliausias vidinių jausmų sluoksnius. Migdolų švelnumas kvepia tarsi prabangus gėrimo gurkšnis, atveriantis duris į švelnų levandų ir jazminų peizažą.

  Pagrindinės natos yra tarsi prabangiųjų veidrodžių odos atspindys. Vanilės švelnumas skleidžia šilumą ir apgaubia kvapą švelniu glėbiu, tuo metu Gvajako medienos gilus aromatas su Oud atspalviu pradeda pasaką apie paslaptingą kultūrų jungtį. Sandalmedžio ramybė atneša pasitenkinimą, apspindintį ramų ir gilų aromato pabaigą.

  Šis aromatas yra kaip tarsi prabangus paveikslas, kuriame suartėja prabanga, paslaptingumas ir pasitenkinimas, sugriaunantis įprastus pojūčius ir atidarydamas duris į naująjį, prabangų gyvenimo stilių.

  Viršutinės natos : kardamonas, heliotropas, bergamotė, rožiniai pipirai
  Širdies natos : migdolai, levandos, jazminai
  Pagrindinės natos : Vanilė, Gvajako mediena, Oud, Sandalmedis