Lattafa Art Of Arabia III

 • Lattafa Art Of Arabia III

  100
  2
  Kaina 58 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Įkvėpti prabangos ir paslaptingumo šį aromatą galima prilyginti prabangiems vakaro ritualams. Viršutinės natos atskleidžia savo įdomų ir nepaprastą charakterį su subtiliai subrendusiais tonais. Davanos gaivus ir kartu subtilesnis kvapas su olibanumo švelniu aromatu prabyla įkvėpimo pradžioje, o bergamotės šviesa prideda šiek tiek įkvepiančios citrusinės švelnumo.

  Širdies natos subtiliai nuspalvina erdvę prabangiu sklindančiu aromatu, kurio pagrindą sudaro egzotiški ingredientai. Datulės suteikia šilumą ir prabangą, kartu su tuberoza sukurdamos įspūdingą ir gilų toną. Tabako gūsis suteikia gylio ir mįslingumo, tuo tarpu sandalmedžio subtilumas nunešia jus į paslaptingąjį pasaulį, primenantį senovinius rūmus, kuriuose slepiasi paslaptingi istorijų paviršiai.

  Pagrindinės natos, kurias galima vadinti šio aromato dvasia, atskleidžia gilų, prabangų ir ilgalaikį įspūdį. Tonka pupelių švelnumas ir miros minkštumas subtiliai papildo vienas kitą, kuriančios ypatingą harmoniją. Vanilės šiltas ir saldus kvapas subtiliai papildo labdanumo ir pačiulių įspūdį, suteikiantis ilgalaikį, prabangų ir nepakartojamą pojūtį ant odos.

  Viršutinės natos : Davana, Olibanum, Bergamotė
  Širdies natos : datulės, tuberoza, tabakas, sandalmedis
  Pagrindinės natos : tonka pupelės, mira, vanilė, labdanum, pačiuliai