Lattafa Badee Al Oud Sublime namų kvapas 300 ml

 • Lattafa Badee Al Oud Sublime namų kvapas 300 ml

  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA
  Talpa (ml)
  300
 • Aromatas, kuris spindi prabangumu, medienos aromatu su saldumo užuominomis. Šis kvepalų mišinys sukuria subtilią ir elegantišką patirtį, kuri tikrai jums patiks.

  Įkvėpti gamtos grožio ir istorinės elegancijos. Šis aromatas išskiria stiprų, tačiau subtilų ūdo, sandalmedžio ir muskuso mišinį, kuris sukelia neišdildomą įspūdį.

  Pirmosios natos žavi jus gaiviu akcentu, bet kartu intriguoja aromatu, kurį sudaro vaisinės uogos, tokios kaip slyvos ir vynuogės, papildytos citrusinių vaisių gaivumu.

  Sandalmedžio esmė atskleidžia savo žavesį vidurinėse notose. Kvapas tampa intensyvesnis, su saldumo užuominomis, bet subtiliai gaivindamas jus kaip miško lietus.

  Galiausiai, kai išliejami pagrindiniai kvepalų akordai, muskusas prasiskverbia ir užbaigia šią prabangią patirtį. Subtilus ir švelnus muskusas paverčia kvepalus išties neįprastais, ilgai trunkančiais ir įsimintinais.

  "Praeities glamonė" unisex kvepalai suteikia jums prabangos jausmą, kuriuo gali mėgautis tiek vyrai, tiek moterys. Tai unikalus mišinys, kuriame subtiliai suderintas ūdo, sandalmedžio ir muskuso aromatas. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas trokšta subtilios ir elegantiškos kvepalų patirties.