Lattafa Fakhar Gold Extrait

 • Lattafa Fakhar Gold Extrait

  100
  2
  Kaina
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Aromato sudėtyje įsikūrusi elegantiška harmonija sukelia jausmą, jog kvepalai yra išskirtiniai ir ypatingi.

  Kvepalų pirmuosius akordus nusako gaivus obuolio aromatas, suteikiantis šiek tiek saldumo. Bergamotė prideda subtilumo ir gaivos, tuo tarpu imbieras suteikia kvepalams šiek tiek aštrumo ir švelnios aistros.

  Šalavijas, kadagio uogos ir levanda sudaro kvepalų širdį. Šie vidurinės natos komponentai suteikia kvepalams gilesnį ir intensyvesnį charakterį. Šalavijas atneša šiek tiek aromatinės, šiltos, švelnios svaigiosios šalies, kadagio uogos prideda šiek tiek pikantiškumo, o levanda suteikia subtilios žolinių gėlių aromato, kuris prisideda prie prabangos ir rafinuotumo.

  Galiausiai, kvepalų galinėse notose pasireiškia gintaro mediena, tonka pupelės, vetiveris ir kedras. Šios sunkios ir gilesnės natos suteikia kvepalams išskirtinumo ir subtilaus prabangumo pojūtį. Gintaro mediena įneša šilumą ir jaukumą, tonka pupelės suteikia saldaus vanilės prisilietimo, o vetiveris bei kedras pridėjo žemiškumo ir intensyvumo, sukuriant įspūdingą ir ilgaamžišką kvepalų pėdsaką.

  Šie kvepalai yra kaip prabangus paveikslas, sukurtas iš subtilių aromatų, kurie susilieja į harmoningą visumą, suteikianti įsimintiną ir išskirtinę kvapų patirtį. 

  Viršutinės natos: obuolys, imbieras, bergamotė.
  Vidurinės natos: Šalavijas, kadagio uogos, levandos.
  Bazinės natos: gintaras mediena, tonka pupelės, vetiveris, kedras.

 • Jums taip pat gali patikti: