Lattafa Faouz Luxury Collection

 • Lattafa Faouz Luxury Collection

  Kaina 20 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA
  Talpa (ml)
  50
  Lytis
  Unisex
 • Šie unisex kvepalai sugeba sugundyti visus jūsų pojūčius ir pranoksta visus jūsų lūkesčius.

  Kai pirštais paliesi buteliuką, jausi lyg švelniai prisilietusį mėlynąjį safyrą. Jo kontūrai yra tokie gražūs ir elegantiški, kad iš karto supranti - tai yra niekam neprilygstanti kvapų puokštė. Kiekvienas lašas atskleidžia puikųjį aromatą, kuris tave apgaubs svaigia ir mėgstama kvapų kompozicija.

  Atidarius buteliuką, pirmą kartą užuodus iš karto sužavės, kaip prisilietimas prie švelnaus audinio, kvapas. Tai yra pradžia, tarsi skaidrus vanduo, kuris išsklaido jūsų kasdienybės rūpesčius. Jis ramina ir skatina jūsų sielą atsipalaiduoti.

  Kvapu sukurtas kelyje nuo pradžios į širdį, atskleidžia užburiančią kvapo magiją.

  Galiausiai, kai aromatas pereina į savo pabaigą, jis iškyla kaip įspūdingas finalas. Jums atsiveria būsena, kurioje galite patirti sodrią ir prabangią nuotaiką. Lattafa Faouz Luxury Collection pabaigoje pradeda skleistis medžių ir šviežių gėlių aromatas, kuris apjuos jūsų aplinką ir paliks nepakartojamą įspūdį.

  Šie kvepalai - tai tikras prabangos ir išskirtinumo simbolis, pristatantis jūsų asmenybę aplinkiniams. Jų aromatas išsiskiria ir užkariauja visus, kas tik atsiduria arti jūsų. Jie turi ilgalaikį poveikį, todėl vieno purškimas pakaks, kad jūs visą dieną jaustumėtės ypatingai ir žaviai.

   

   


   

 • Jums taip pat gali patikti: