• Niche Emarati Khalid

  Kaina 75 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA
  Talpa (ml)
  80
  Lytis
  Unisex
 • Lattafa Khalid Niche Emarati yra tikras kvapų šedevras, kuris tinka tiek vyrams, tiek moterims. Šis kūrinys pristato prabangą ir išskirtinumą nuo pirko įkvėpimo - šafranų, labdano ir odos prabangiomis viršutinėmis natomis. Tai yra kvapų triumfas, kuris užburia prabanga ir paslaptingumu.

  Vidurinės natos atskleidžia jo esmę, pridėdamos beržo, kado ir pačiulio aromatus. Beržas suteikia šiltumo ir švelnumo, o kadai prideda gilesnio, rafinuoto skonio. Pačiulis įneša šiek tiek mįslingumo ir įdomumo šiai kvapų simfonijai.

  Kai tik pradedate jausti pagrindines natas, Khalid Niche Emarati jums atskleis savo galutinę prabangą. Benzoinas, agarmedis, tolu balzamas ir odos aromatas sukuria prabangią, ilgai trunkančią bazę. Šios kvapų natos pasižymi giliu, turtingu ir apvaliu aromatu, kuris išlieka ant odos visą dieną.

  Lattafa Khalid Niche Emarati - tai kvapas, kuris išryškina jūsų asmenybę ir stilių. Tai yra puiki galimybė pasinerti į prabangos pasaulį ir tapti nepaprastai žavingu ir įsimintinu. Šis kvapas ne tik puikiai atspindi jūsų išskirtinumą, bet ir pritraukia žvilgsnius ir gundymus, leisdamas jums jaustis ypatingu kiekvieną dieną.

  Khalid Niche Emarati - tai prabangos ir elegancijos pasaulyje niekada nepamirštamas ženklas.

  Viršutinės natos: šafranas, labdanas, oda;

  Vidurinės natos: beržas, kadas, pačiulis;

  Pagrindinės natos: benzoinas, agarmedis, tolu balzamas, oda.