• Lattafa Khamrah Qahwa

  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Šis ypatingas kvepalų kūrinys yra tikras kelionės bilietas į paslaptingą ir didingą Arabijos pasaulį. Viršutinėmis natomis pradėjęs savo kvapą, jis atidaro duris į aromatinių žaliavų rinkinį, kuris apima aukso imbiero, kvapnų cinamoną ir kardamoną, sukeliantis jausmą, tarsi būtumėte pasinėrę į senovinius arabų prieskonius.

  Širdies natos šokiruoja prabanga ir gundančiu saldumu, kuriame susilieja pralinos žavesys, skanūs cukruoti vaisiai ir gaivus baltų gėlių aromatas. Tai yra kvapas, kuris kviečia jus patirti tarsi prabangiausią arabų aikštės šventę, pripildytą saldžiais desertais ir aromatingais žiedais.

  Pagrindinėmis natomis šis kvapas pasiekia viršūnę, pristatydamas unikalų mišinį, kuriame susilieja kavos gurmanų aistra, tonkos pupelių šiltumas ir muskuso prabanga. Jis švelniai užkliudo jus benzoino apgaubta skara, kuri priduoda kvepalams švelnumo ir apgaubiančio jausmo, o vanilė suteikia šilumą ir ilgaamžiškumą šiam prabangiam kvapui.

  Tai ne tik kvepalai, tai yra kvėpavimas arabų tradicijų ir kultūros išskirtinumu, pasakojantis istoriją apie didžiąją prabangą ir gyvenimo malonumus, kuriuos galima atrasti arabų pasaulio gatvėse. Šie kvepalai tampa jūsų asmens paslaptingu požymiu, atskleidžiančiu jūsų gyvenimo stilių ir prisimenantį kvapą, kuris kelia įspūdį kiekvienoje akimirkoje.

  Viršutinės natos: imbieras, cinamonas, kardamonas

  Širdies širdis: pralinas, cukruoti vaisiai, baltos gėlės

  Pagrindinės natos: Arabica kava, Tonka pupelės, muskusas, benzoinas, vanilė

 • Jums taip pat gali patikti: