Lattafa La Collection D'antiquites 1505

 • Lattafa La Collection D'antiquites 1505

  100
  2
  Kaina 52 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Šis aromatas nepavaldus laikui, nes jame slypi amžinybės ir nepakartojamos prabangos paslaptis, įkvepianti ir žavinti, kaip nakties žvaigždės tamsiame danguje.

  Viršutinės natos pradedamos juodojųjų vyšnių švelnumu, kuris pereina į šafrano subtilų, bet ryškų atspalvį. Šie aukštieji akordai glaudžiai susipina, sukurdami neįprastą ir prabangų įspūdį, kuris kviečia prasidėti kelionę pro aromato paslaptis.

  Vidurinės natos atskleidžia Osmanthus gėlių švelnumą, palydėtą olibanumo gaivumu ir Amyris raminančia šiluma. Šie suderinami akordai suteikia aromatui gyvybingumo ir gyvybės energijos.

  Pagrindinės natos, kaip prabangus vėjas, atneša balzamo šiltumą, stirakso galią, kiprielio grynumą ir gvajako medienos prabangą. Šie galingi akordai sukuria ilgalaikį, paliečiantį pėdsaką, atskleidžiantį aromato gilumą ir turtingumą, kuris lieka su jumis ilgai po to, kai jūsų keliai išsiskyrė su juo.

  Tai ne tik aromatas, tai kelionė į prabangią pasaulio sritį, kur kiekvienas akordas atskleidžia savo unikalų ir išskirtinį grožį, kurį galima įvertinti tik tų, kurie yra pasiruošę pažvelgti į pasaulį su atvirumu ir dėmesiu į smulkmenas.

  Viršutinės natos: juodoji vyšnia, šafranas.
  Vidurinės natos: Osmanthus, olibnanum, Amyris.
  Pagrindinės natos: balzamas, stiraksas, kiprielis, gvajako mediena.