• Lattafa Maahir Legacy

  100
  2
  Kaina
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Vyriški
 • Aromatas, kuris jus nuves į rytų pasaulio prabangos ir rafinuotumo erdvę. Šie kvepalai sudaryti iš puikių ingredientų, kurie suteiks jums ilgalaikį prisiminimą...

  Šie kvepalai prasideda aromatu, kuris atveria duris į prabangos pasaulį. Galingos bergamotės ir citrusų priebalsiai yra susiliejantys su subtiliais vaisių akcentais, sukurdami šviežią, bet kartu ir šiltą atmosferą.

  Toliau kvepalai atskleidžia vidurinę natą, kuri yra galinga ir rafinuota. Nuo gėlių iki vaisių ir prieskonių, ši vidurinė nata yra subtili ir kartu intensyvi. Tarp šių ingredientų yra muskusas, todėl aromatas įgauna dar stipresnį charakterį....

  Paskutinės natos -  medžio ir vanilės natos, kurios suteikia lengvumo ir rafinuotumo. Visas šis derinys suteikia jums kvapą, kuris yra prabangus, galingas ir subtilus. 

  Aromato natos: citrusiniai vaisiai, greipfrutai, levandos, spygliuočiai, ananasai, kadagio uogos, rozmarinai, olibano resinoidai, pelargonijos, juodieji pipirai, vetiverijos, kašmerai, ambroksai, ąžuolo samanos ir tonka pupelės, bergamotė, vanilė.

 • Jums taip pat gali patikti: