Lattafa Niche Emarati Al Dana

 • Lattafa Niche Emarati Al Dana

  100
  2
  Kaina 75 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Lattafa Niche Emarati Al Dana – tai nepakartojamo grožio kvepalai, kurie žavi savo unikaliu deriniu tarp prabangaus rafinuotumo ir įdomios sudėties. Šis unisex aromatas išsiskiria iš minios dėl savo įžymaus charakterio ir pritraukiančio žavesio.

  Šių kvepalų viršutinėse natose įkūnyta gaivumo poezija - bergamotės ir citrinos šviesumas susilieja su ananasų šypsenomis ir aistringais pipirais, o žalioji citrina suteikia jų kvapui subtilaus, bet įsimintino vibracijos akcento.

  Širdies natose šokiruojantys jazminai susipina su švelniomis medetkomis ir prabangiais smilkalais, sukurdami prabangų aromatinį paveikslą, kuriame įsimintiniausi gyvenimo momentai įgauna subtilią ir jautrią išraišką.

  Bazinės natos šių kvepalų – tai paslaptingo pačiulio žvilgsnis, kurį atskleidžia prabangus gintaras, gilios medienos akcentai, dūmų intrigos ir švelnus muskuso prisilietimas. Ši dermė suteikia kvepalams išskirtinumo, pritraukdama ir žavesdama visus, kuriems artima prabanga, o kvapo pluoštas lieka kaip tarsi nepaprastas prisiminimas.

  Viršutinės natos: bergamotės, citrinos, ananasai, pipirai, Žalioji citrina (laimas).
  Širdies natos - jazminai, medetkos ir smilkalai.
  Bazinės natos - pačiulis, gintaras, Mediena, dūmų, muskusas.

 • Jums taip pat gali patikti: