Lattafa Niche Emarati Al Jawhara

 • Lattafa Niche Emarati Al Jawhara

  100
  2
  Kaina 70 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Prabangus aromatas, kuriame subtiliai susipina gėlės ir prieskoniai. Pradžioje juntami švelnūs rožinių pipirų akordai, kurie kaip subtili daina atskleidžia tarsi rožių sodą.. Šie pradinių nūdienos akordų gairės skleidžia gyvybingą energiją, lydimą jausmingo saldaus mistiškumo.

  Toliau, kvapo širdyje įsigalėja kvapnus cinamonas ir osmanto žiedai, nešantys šiltą, švelnų prieskonį. Cinamono gausa puikiai pasiduoda osmanto gėlių žavesiui, kuris įkvėpia jausmingą, bet kartu rafinuotą prisilietimą. Šios vidurinės natos apsupa jūsų jausmus kaip puošnūs kadagio šilkiniai marškinėliai, kurie švelniai apkloja odą įtikinamai, bet nepastebimai.

  Galiausiai, aromato užbaigimu puošia pagrindinės natos, kurių sudėtyje slepiasi brangūs labdanumo ir ambroksano akordai. Šios natos įprasmina kvapą, suteikdamos jam gilumą ir ilgaamžiškumą. Jų švelnus, bet apvalus šilkinis plaukas, kaip antgamtinis kilimėlis, paminkština kvapą ir suteikia jam nepakartojamo prabangumo. Pačiulo ir muskuso prisilietimas baigia šią kvapnų poemą, pridedantseksualumo, kuris užpildo erdvę neprilygstamu švelnumu ir ilgai trunkančiu žavesiu. Tai ne tik aromatas, tai malonumo ir prabangos šedevras, kuris neapsiriboja vien tik kvapu, bet tampa gyvenimo stiliaus simboliu.

  Viršutinės natos: rožiniai pipirai, davana

  Vidurinės natos: cinamonas, osmantas

  Pagrindinės natos: labdanumas, ambroksanas, pačiulis, muskusas.