Lattafa Oud Assam Luxury Collection

 • Lattafa Oud Assam Luxury Collection

  Kaina 20 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA
  Talpa (ml)
  50
  Lytis
  Unisex
 • Lattafa Oud Assam Luxury Collection yra kvapų magija, užrakinta krištoliniame buteliuke. Kvepalai, kurie sužadina jausmus ir prabangą tuo pačiu metu.

   Kiekvienas lašas atskleidžia puikųjį aromatą, kuris tave apgaubs svaigia ir mėgstama kvapų kompozicija.

  Kai šiek tiek purški kvepalų ant odos, akimirksniu jautiesi lyg būtum pasinėręs į tamsų mišką. Oud medžio ir smilkalų subtilus derinys leidžia jaustis lyg pasivaikščiotum tarp mažyčių medžių, kurių viršūnės lėtai pradingsta danguje. Jų kvapas įkvepia paslaptingumą, skleidžiantį apie tave žinią, kad esi ypatingas.

  Kai švelniai šnairuoji kvapus, ant odos atsiskleidžia vidurio tonai - saldžių vaisių ir gėlių derinys. Jų aromatas yra kaip apžavėtas sodas, kurio gėlės mirga gausiuose spalvų tonuose. Švelnūs vaisių akordai flirtuoja su tavo jausmais, o žydinčių gėlių aromatas suteikia jums išskirtinumo ir pasitikėjimo savimi jausmą.

  Galų gale, kai kvepalų esmė išsisklaido po odą, jaučiasi paskutiniai, bet vis dar užburiančios užuominos - pačių giliųjų kvapų prabanga. Žiupsnelis medvilnės cukraus, yra kaip saldus prieskonis, dėl kurio tavo kvapas tampa neatskiriama tavo asmenybės dalimi. Kvepalai puikiai išlieka ant odos, suteikdami tau tokią išskirtinį akcentą, kad visi aplinkui norės žinoti, koks yra tas užburiantis kvapas.

 • Jums taip pat gali patikti: