• Lattafa PRIDE Leen

  100
  2
  Kaina 49.99 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  LATTAFA
  Talpa (ml)
  100
 • Šis aromatas yra kaip mistika apipintas romantinis vakaras, kuriame susitinka gėlės ir prieskoniai, sukurdami neįprastą ir nepakartojamą derinį.

  Pradžioje slypi švelnus ir kartu įžūlus akordas. Ciberžolės gaivumas sujungiamas su bergamotės subtilumu, o rožiniai pipirai priduria pikantiško švelnumo, o imbiero šiltuma suteikia intrigos aromatui.

  Vidurinės natos atskleidžia savo prabangumą kaip paslaptingą sodą tropiniame miške. Mangų gaivumas subtiliai susilieja su jazminų ir tuberozų gausybe, sukurdami gundančią ir egzotišką aromatinę simfoniją. Juodieji pipirai ir osmantas priduria gilųjį ir išskirtinį prieskonį, kuris sustiprina šį įspūdingą tarpinį akordą.

  Galų gale, pagrindinės natos prasiveržia su ramybe ir elegancija. Sandalmedžio minkštumas ir muskuso švelnumas suteikia gilesnį ir intymų pagrindą, o smilkalų prabanga prideda paslaptingumo ir išskirtinumo. Šis aromatas ne tik atspindi prabangą, bet ir kviečia į nepakartojamą kelionę per jausmų ir pojūčių spektrą. Tai yra kvapas, kuris įkvepia meilę, paslaptingumą.

  Viršutinės natos: ciberžolė, bergamotė, rožiniai pipirai, imbieras.
  Vidurinės natos: mangai, jazminai, tuberoza, juodieji pipirai, osmantas.
  Pagrindinės natos: sandalmedis, muskusas ir smilkalai.