Le Night Teasor (Lancome La Nuit Tresor) arabiški kvepalai

 • Le Night Teasor (Lancome La Nuit Tresor) arabiški kvepalai

  100
  2
  Kaina 21 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  ROVENA
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Le Night Teasor yra itin ypatingi moteriški prabangūs kvepalai, kurie įkvepia jausmą, neribotą eleganciją ir paslaptingą patrauklumą. Šis kvepalų kvapas sukuria nepakartojamą atmosferą, kuri apgaubia jus  žavesio ir vilionės gaubtu.

  Kvepalai pradeda savo aromatinią kelionę su išskirtiniais viršutiniais akordais, kuriuose išsiskiria žaviosios kvapniosios mandarinų žievės ir šviežios citrinos. Šie gaivūs elementai suteikia kvepalams energijos ir sukuria aistringą pirminį įspūdį.

  Toliau šiame kvepale slypi užburiantys širdies akordai, kuriuose įsikūrusi meilės vaisių ir nuostabių gėlių derinys. Nerūpestingi, tačiau jaudinantys žiedlapių žiedai, tokių kaip jazminų ir rožių, pynasi su apvaliais persiku ir sulaukia daug dėmesio, paliekant jums ypatingą ir nepakartojamą žymę.

  Baigiantis šiam kvepalui, atsiskleidžia pagrindiniai giluminiai akordai, kuriuose tarsi susipina prabanga ir paslaptingumas. Turtingas ir intensyvus pačių garsiausių prabangos kvapų - sandalmedžio, vanilės ir pačiulpių - derinys, sukurtas, kad jums būtų suteikta ilgaamžiškumo ir įsimintinumo esencija.

  Prabangūs kvepalai išsiskiria ne tik savo ypatinga kvapų sudėtimi, bet ir elegantišku ir stilingu dizainu. Stiklinė buteliuko forma yra aukštos kokybės ir subtilus, o aksominės detalės prideda prabangos ir įspūdingumo.

 • Jums taip pat gali patikti:

  Barakkat Satin Oud (Maison Francis Kurkdjian oud satin mood) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Maison Francis Kurkdjian oud satin mood  

  21 
  SHALINA EXCLUSIVE (Delina Exclusive Parfums de Marly) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Delina Exclusive Parfums de Marly 

  22 
  Barakkat Rouge 540 (Baccarat rouge 540 eau de parfume) arabiški kvepalai

   Aromatas artimas Baccarat rouge 540 eau de parfume 

  21 
  MONSIEUR Red Tabacco (Mancera Red Tabacco) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Mancera Red Tabacco  

  24