• KHADLAJ LE PRESTIGE BOLD

  100
  2
  Kaina 43.57 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  Khadlaj
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Įkvėpti įspūdingos jūros pakrantės vyšnių saulėlydžio akcentai, šie kvepalai pristato išskirtinį ir prabangų aromatą, įkvepiančią mintį ir malonų pasitenkinimą.

  Pradėkime nuo viršutinių natos, kurių dominuoja šviežia bergamotė, primenanti subtilesnį saulės švelnumą, praturtintą kokoso švelnumu ir pačiais prabangiausiais šafrano akcentais, siunčiančiais subtilų kvapą į žiaurųjį prabangumo pakrantės vėją.

  Toliau plūduriuojame į vidurines notas, kur violetinė sujungiasi su jazminu ir sausa mediena, kurios atspindi jūros audrų ir švelniai aprėpiamiems saulėlydžio spinduliams būdingus vėdinimo mirksnius. Šios vidurinės natos įpina kvapą sultingais žiedais ir švelniais medžio tonais, kurie moko mus ramybei ir susikaupimui.

  Galiausiai, pasiekiant pagrindines notas, kvepalai atskleidžia savo prabangą ir galios esenciją. Sandalmedžio šiluma atskleidžia savo intymumą, skatindama prabangią pačiulio ir vanilės harmoniją, kurios galių prisukta tarsi rafinuotas banguojantis vėjas, apgaubiantis jus minkšta, ilgaamžiška ir nepakartojama kvepalų aura.

  Viršutinės natos: bergamotė, kokosas, Šafranas
  Vidurinės natos: violetinė, jazminas, Sausa mediena
  Pagrindinės natos: sandalmedis, Pačiulis, vanilė