• KHADLAJ MALIKA RED

  Kaina 28 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  Khadlaj
  Talpa (ml)
  20
  Lytis
  Unisex
 • Įkvėpkite kvapų poeziją, prabangią ir įsimintiną, lyg išskirtinį paveikslą, kai įsivaizduojate šiuos kvapus...

  Prabangūs kvepalai prasiveržia lyg saulės spinduliai per rytinį rūką, pradedant savo kelionę su gaiviu greipfrutų akordu, kuris žiba kaip ankstyvo pavasario lietus. Švelnios laukinių uogų natos sukasi ore, kaip šokančios lelijos laukuose, jų švelnumas prabunda kartu su šilta ir prabanga kviečiančia ylang-ylang žiedų šypsena.

  Tada prasiveržia vidurinės natos, kaip paukščių dainavimas slėnio lelijų ansamblyje, jazminų grakštumas ir apelsinų žiedų kvapo švelnumas. Šie kvapai nėra tik paprasti gėlių vainikai, jie glaudžiai susipynę su kokosų romantišku nušvitimu, lyg paslaptingu tropiniu mišku, kuris skleidžia meilės ir jaudulio būrio siurprizus.

  Galiausiai, kaip užsklanda, pagrindinės natos neša jus į gyvybingą ir šiltą muskuso apsuptyje kupiną oazę. Persikai ir abrikosai lyg brandusis vaisius suteikia giliausią prabangą, o kedro medžio tonai sukelia ilgai trunkantį įspūdį.

  Tai ne tik kvapas - tai kūrinys, kuris praplečia ir pasitvirtina jūsų individualumą, atskleidžia jūsų sielos gilumą, kaip prabangus paveikslas, skirtingos natų šviesos ir šešėliai.

  Viršutinės natos: greipfrutas, ylangYlang, rabarbarai, laukinės uogos
  Vidurinės natos: Slėnio lelija,Jazminai, apelsinų žiedai,Kokoso
  Pagrindinės natos: muskusas, persikas, Abrikosas, kedras

 • Jums taip pat gali patikti:

  24 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  50 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  70 
  Prekė išparduota. Susisiekite
  26 
  Prekė išparduota. Susisiekite