• Mango Punch Emir

  100
  2
  Kaina 32 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  EMIR
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Viršuje sultingas Mango persipina su aštriu ananasų gaivumu, kurį papildo sultingas gervuogių saldumas ir gyvas citrusinis akordas. Šis jaudinantis derinys sukuria vaisiško gyvybingumo pliūpsnį, kuris sudaro pagrindą žaviai kvapų kelionei.

  Kvepalui besiskleidžiant širdies natos atskleidžia subtilų gėlių šokį. Sambac Jasmine, Lotus Flower, Gardenia ir Iris susijungia į harmoningą mišinį, pridedant elegancijos ir rafinuotumo. Šios vidurinės natos aromatui suteikia subtilią ir kerinčią gėlių puokštę.

  Paskutinis Mango Punch Emir veiksmas atsiskleidžia pagrindinėse natose, palikdamas ilgalaikį įspūdį. Šilta vanilė apgaubia pojūčius jaukiu apkabinimu, o kedras ir pačiuliai suteikia medienos gylio, kuris įtvirtina kvapą. Muskusas suteikia jausmingo ir išliekančio prisilietimo, sukurdamas įsimintiną ir viliojantį pagrindą.

  Paris Corner Perfumes kviečia pajusti dvasią Mango Punch Emir žavesį – unisex aromatą, kuris peržengia lytį ir spinduliuoja tropinio rojaus energija. Atskleiskite vešlius ir žavius ​​šio kvapo sluoksnius, kur kiekvienas purslas yra kelionė į gyvybingo rafinuotumo širdį.

  Viršutinės  natos: mangai , ananasai , gervuogės , citrusiniai akordai

  Vidurinės natos: Sambac jazminas, lotoso žiedas, gardenija, vilkdalgis

  Pagrindinės natos: vanilė, kedras, pačiulis, muskusas