• Maximus

  100
  2
  Kaina 24 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  MONSTER FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Vyriški
 • Maximus - tai kvapų šedevras, sukurtas tikriems maksimalistams, kurie mėgsta išskirtinumą ir galią. Šis kvepalų derinys yra lyg jūros vėjai ir jūros purslai, kurie žaismingai banguoja kartu su gaiviais mandarinų ir greipfrutų akordais. Tai nepaprastas kokteilis, kuris iš karto sužavės aplinkinius.

  Šio aromato širdyje pulsuoja lauro lapų žalia šiluma, kurią papildo elegantiški jazminų žiedai. Tai sudaro unikalų ir sudėtingą akordą, kuris atskleidžia Maximus charakterį - drąsus, žaismingas ir įdomus.

  Kompozicijos šleifas yra tiesiog užburiantis - gintaras atskleidžia švelniai saldžią ir šiluminę pusę, o gvajako mediena įneša stiprų, bet subtilų aromatą. Tai puikiai papildo pačiulių kvapą ir ąžuolo samanų natas, kurios suteikia kvepalams gilią ir intensyvią natų sudėtį.

  Maximus yra vienas iš tų kvepalų, kurie nėra tiesiog kvapai, bet tikra asmenybė ir patyrimas. Jis tinkamas stipriam ir energingam vyriškam charakteriui, kuris myli nuotykius ir siekia išsiskirti iš minios savo unikaliu stiliumi.

 • Jums taip pat gali patikti: