• Mocha Wood

  100
  2
  Kaina
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Šių kvepalų kvapas yra subtilus ir kartu įtraukiantis, kuriantis neįprastą derinį tarp gaivumo ir šilumos.

  Kvepalų pradžioje jus pasitiks kvapniųjų vaisių ir gurmaninių aromatų derinys. Juose galėsite atpažinti šviežių citrusinių vaisių akordų, šokolado niuansų subtilų prieskoninį derinį. Šie kvapai praskleis energiją ir džiaugsmą, tačiau tuo pačiu metu suteiks jums jaukumo ir švelnumo pojūtį.

  Kvepalų širdyje atsiskleidžia rafinuota medienos kompozicija. Čia jausitės apgaubti šiluma ir jaukumu, kurią teikia elegantiškas sandalmedis ir kvapnusis kedro medis. 

  Mocha Wood kvepalų gilumą ir išskirtinumą suteikia jų pagrindas. Jis sudarytas iš rausvojo ambrozinio medžio ir gurmaniško vanilės akordo, kuris atskleidžia prabangą ir švelnumą. Šie šilti ir saldūs akordai apgaubs jus ilgai trunkančiu kvapu, kuris žadins paslaptingumą ir ypatingą jausmą.

  Viso šio subtilumo ir elegancijos derinio dėka, Mocha Wood kvepalai tampa puikiu pasirinkimu tiek vyrams, tiek moterims. Jie puikiai atspindi jūsų individualumą, stilių ir siekį būti įžvalgiam bei nepriekaištingam. Tai yra kvepalai, kurie neabejotinai išsiskiria iš minios ir suteiks jums ypatingą, prabangų pojūtį, kurio ieškojote.

  Viršutinės natos - kava, lazdyno riešutai, šafranas, ylang-ylang ir rabarbarai.

  Vidurinės natos: rožė, tabakas, tonka pupelės, patchouli ir sandalmedis.

  Bazinės natos: Siamo benzoinas, eglės derva, indiškas oudas ir gvajako mediena.

 • Jums taip pat gali patikti: