MY PARTY (YSL MON PARIS) arabiški kvepalai

 • MY PARTY (YSL MON PARIS) arabiški kvepalai

  100
  2
  Kaina
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  MAISON ALHAMBRA
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Kur yra tamsa, ten ir šviesa; kur tikitės rasti saldumą, randate seksualinę trauką. Kaip viską pakeičia meilė, taip ir Mon Paris. Svaiginantys akordai Datura, kurios ir bijoma, ir garbinama, yra legendinė ir kerinti gėlė, žinoma savo seksualinio pobūdžio charakterio atskleidimu naktį. Ji yra apgaulinga dieną ir vienintelis būdas užfiksuoti jos hipnotizuojančią esmę yra viršutinės erdvės technologijų panaudojimas.

  Pamatas – aiškus, akinamas baltumas, kuris sukelia ilgai trunkančią intrigą dėl net dviejų rūšių pačiulių. Nors jie skirtingos, tačiau papildo viena kitą. Pačiulis iš Gvatemalos mylima dėl savo medžio, gintaro pustonių. Indonezijos pačiulio širdyje slypi aštri šiluma. Ši pačiulių pora sukuria stiprų akordą, kuris busdamas nudriekia geismo šleifą. Sujungiant jį su išskirtiniu muskuso kvapu, jie virsta į unikalią, prisotintą, baltą, ir švarią struktūrą. Klasikinis kodas sulaužytas. Jo vietoje – naujas, svaiginantis akordas.

  Apversta struktūra Kaip prasideda naujasis šiuolaikinio šipro skyrius? Pagrindinis galvos akordas – jaudinančios bergamotės iš Kalabrijos su šviežių aviečių ir braškių atspalviais, o papildomos kriaušės natos suteikia sultingą, šviežią toną – aklas žingsnis į euforiją. Toliau – širdis. Užuot pagrindui pasitelkus gryną daugeliui kvepalų būdingą šipro kvapą, Mon Paris širdis yra skaidri, švari ir šviežia, lyg spindulys, žaidžiantis kvepalų buteliuke.

  Žydinti, žvilganti, spindinti dėl bijūno akordų, sujungtų su turtingu arabiniu jazminaičiu iš Indijos ir jazminų mišiniu iš Junanio provincijos Kinijoje, ji sukuria didžiulį moteriškumo sprogimą, kuris maudo daturą kerus skleidžiančioje šviesoje, o kartu apgaubia pačiulio šiluma ir žemiškumu. Baigiamasis akordas. Ir vėl tradicijų laužymas. Užuot atsiskleidžiant „išdžiovintu“ kvapu, kuriuo pasižymi įprasti šipro kvepalai, Mon Paris nepaklūsta įsigalėjusiai tvarkai ir pasitelkia išskirtinį muskuso sprogimą, kuris vibruoja ir virpa kvepaluose, nuo viršaus į apačią ir vėl į viršų.

  Trijų rūšių kūniškas baltasis muskusas vaidina šį svarbų, tačiau sudėtingą vaidmenį, susijungdamas su baltomis gėlėmis, kad maudytų sniego baltumo šiprą šviesioje, baltoje šviesoje. Spindintys, gryni, kristaliniai, jie stiprina erdvinį gėlių širdies tūrį, o skaidrūs, spindintys pačiuliai įneša neįprastą permatomumo ir grynumo jausmą. Viską apjungia jausmingas, šiltas, mineralinis ambroksas, kuris įneša stiprų, kaip meilužio rankų komforto, prabangos jausmą ir subalansuoja Mon Paris ryškumą, pabrėždamas jo turtingumą, eleganciją ir savitą stilių – ir tikrai ištempdamas iš tamsių ir niūrias nuotaikas keliančių samanų. Įkvėpimas visiems įsimylėjėliams sekti iš paskos. Vaizdingas šiuolaikinės meilės istorijos pasakojimas. Jausmingas. Impulsyvus. Įsigalėjusiai tvarkai ir miestui apsukama galva ir nauja svaiginanti aistringa meilė yra paleista į pasaulį.

 • Jums taip pat gali patikti:

  Barakkat Satin Oud (Maison Francis Kurkdjian oud satin mood) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Maison Francis Kurkdjian oud satin mood  

  26 
  SHALINA (Delina Parfums de Marly) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Delina Parfums de Marly  

  21 
  Demure Lux (YSL Black Opium) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas YSL Black Opium 

  22 
  LAZURDE ROUGE EXTRAIT (Baccarat rouge 540 extrait de parfume) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Baccarat rouge 540 extrait de parfume 

  25