• Mystic Leather

  100
  2
  Kaina 35.20 
  42  Sutaupykite 6.80 
  Pasiūlymas galioja iki 2024-06-30 23:59
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Sveiki atvykę į paslaptingo prabangumo pasaulį, kur egzistuoja kvepalai, kurių esmę nuspalvina sausa mediena, šafranas ir smilkalai – viršutinės natos, kurios kaip melodijos akordai atskleidžia paslaptingą ir įkvepiančią pradžią.

  Širdies natos, lyg gryno aukso grandinė, suausta iš gintaro galių, švelniai užglūdusios cukranendrių saldumu, šilku pagyvintomis odos natomis ir gilumu, kurį suteikia altas. Tai širdies daina, besidriekianti švelniai ir išmintingai, subtiliai aprėpianti jūsų pojūčius.

  Bet tai dar ne viskas – pagrindinės natos iškelia šį aromatą į aukštumas, atskleisdamos pačiulio, sandalmedžio ir gvajako medienos derinį. Tai tarsi kelionė per laiko ir erdvės sritis, kur energija susilieja su prabanga, o kvapas tampa ne tik kvepalu, bet ir išskirtiniu gyvenimo stiliaus ženklas, kuriuo pasidalinti su pasauliu.

  Šis aromatas– tai ne tik kvapų derinys, tai tikras menas, kuriame kiekviena nata atskleidžia paslaptingą ir išskirtinę istoriją, priversdama jus jausti ypatingumo ir prabangos srautą, kurį tikrai norite patirti vėl ir vėl.

  Viršutinės natos: sausa mediena, šafranas, smilkalai.

  Širdies natos: gintaras, cukranendrės, oda, altas.

  Pagrindinės natos: pačiulis, sandalmedis, gvajako mediena.