• Now White

  100
  2
  Kaina
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  RAVE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Unisex
 • Šis aromatas atsiveria šviežiais persikais, kurie suteikia lengvumo ir gaivumo. Vėliau prisijungia mandarinų citrusinis aromatas, suteikiantis energijos ir švelnumo.

  Kai persikų ir mandarinų viršutinės natos pradeda išblėsti, atsiskleidžia širdies natos, kuriose dominuoja gardenija, vilkdalgis ir jazminas. Gardenija suteikia kvepalams gėlinį ir švelnų aromatą, kuris įtraukia ir sužavi. Vilkdalgis priduoda pikantiškumo ir ypatingo akcento, tuo tarpu jazminas prisideda prie gėlių elegancijos.

  Pagrindinės natos sudaro sandalmedis, vanilė ir vetiverija. Sandalmedis suteikia sodrų aromatą, kuris sujungia kvepalus su žemės ir gamtos galia. Vanilė suteikia saldumo ir švelnumo, suteikdama kvepalams šiek tiek šilumos ir jaukumo. Vetiverija suteikia sodrios žolės ir šaknies aromato, pridedantį subtilumo ir svarbumo.

  Visa šių kvepalų kompozicija sukuria harmoningą ir subtilų aromatą, kuris gali būti tinkamas tiek vyrams, tiek moterims. Now White kvepalai yra unikalūs ir kvapniame mišinyje derina vaisių, gėlių ir šilumos niuansus, kurie kartu sukuria nepriekaištingą kvepalų patirtį.

  Viršutinės natos: Persikas, Mandarinas, Tuberozė.
  Širdies natos: gardenija, vilkdalgis, jazminas.
  Pagrindinės natos: sandalmedis, vanilė, vetiverijos.

 • Jums taip pat gali patikti: