• Ombre 05 Extreme

  100
  2
  Kaina 28 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Vyriški
 • Ombre 05 Extreme - tai vyriški kvepalai, kurie žavi savo unikaliu ir ryškiu aromatu. Jų sudėtyje puikiai dera prabangūs ingredientai, kurie suteiks neįprastą ir išskirtinį jūsų asmenybės akcentą.

  Juodosios odos ir juodųjų serbentų  natos priverčia šsiskirti iš minios. Juodoji oda suteikia kvepalams galingą ir prabangų charakterį, kuris kartu yra subtilus ir mįslingas. Juodųjų serbentų natos pridės šiek tiek vaisiškumo ir šviežumo, padėsianti atskleisti kvepalų energingą pusę.

  Vidurinėse notose rasite vetiverijos, citrusinių vaisių ir kitų vaisių aromatų. Vetiverija yra rafinuotas ir sodrus kvapas, kuris sujungia žaliavinius, sodrius ir žemiškus niuansus. Citrusiniai vaisiai atneš šviežumą ir gyvybingumą, suteiksiantį kvepalams energijos. Kitos vaisių notos suteiks subtilų saldumą, kuris derinsis su kitomis sudedamosiomis dalimis.

  Tačiau tai nėra viskas - bazinėse notose slepiasi tikri prabangos akcentai. Slyvų, irisų ir gėlių natos pridės elegancijos ir aristokratiškumo pojūtį, kuris patrauks ne tik jus, bet ir kitus. Vaisių natos sustiprins kvepalų  šilumą, taip suteikiant įspūdį, kad jūsų asmenybė yra užvaldyta išskirtinių ir rafinuotų kvapų.

  Ombre 05 Extreme - tai kvepalai, kuriuos norėsite dėvėti bet kurią dieną, siekdami pasitikėjimo ir prabangos.

  Viršutinės natos: juodoji oda, juodųjų serbentų natos.

  Vidurinės natos: vetiverijos, citrusiniai vaisiai,
  vaisių natos.

  Bazinės natos: slyvų, irisų, gėlių natos, vaisių natos.

 • Jums taip pat gali patikti: