• Ophylia Intense

  2
  80
  Kaina
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  MAISON ALHAMBRA
  Talpa (ml)
  80
  Lytis
  Moteriški
 • Ophylia Intense yra tiesiog įspūdingi kvepalai, kurie išskirtinai pabrėžia moteriškumą ir eleganciją. Jie apdovanoja jus prabangia ir neįprasta aromatin patirtimi.

  Kvepalų viršūnėje išsiskiria pažįstami ir kartu išskirtiniai vaisių  akordai. Gaivūs ir saldūs braškių ir mandarinų garsai susipina su apelsinų žieve ir suteikia jums energijos ir šviežumo pliūpsnį. Tai lyg būtų saulėlydžio spindulių paliesti siluetai.

  Atsiskleidžia įvairiapusiškas ir jaudinantis širdies akordų derinys.

  Ophylia Intense bazės natos pasižymi įspūdingu grynų medžių aromatu, kuris suteikia gyvybingumo ir charakterio šiems kvepalams. Egzotiškas sandalmedis apsupa jus šiluma ir mįslingumu, tuo tarpu saldus vanilės ir ambrosijos akordai suteikia kvepalams ilgaamžiškumo ir prabangos. Tai lyg būtų kvapo kelionė į ekzotišką ir paslaptingą kraštą.

  Ophylia Intense yra kvepalai, kurie neabejotinai pritrauks dėmesį ir paliks neeiliną įspūdį. Jų aromatas subtiliai atskleidžia jūsų charakterio aspektus: jaudinantį ir kartu elegantišką. Tai kvepalai, kurie išreiškia jūsų individualumą ir sukuria nuostabią aplinkos nuotaiką. Pasidabinę šiais kvepalais, jūs tapsite nepakartojama ir užburiančia moterimi, kurios grožis liks nepamirštamas.

   

   


   

 • Jums taip pat gali patikti:

  Demure Lux (YSL Black Opium) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas YSL Black Opium 

  22 
  SHALINA EXCLUSIVE (Delina Exclusive Parfums de Marly) arabiški kvepalai

  Aromatas artimas Delina Exclusive Parfums de Marly 

  22 
  Barakkat Rouge 540 (Baccarat rouge 540 eau de parfume) arabiški kvepalai

   Aromatas artimas Baccarat rouge 540 eau de parfume 

  26 
  The Fleur Narcotique (EH NIHILO Fleur Narcotique) arabiški kvepalai

  Aromatas analogas EH NIHILO Fleur Narcotique 

  21