• Optimystic for her

  100
  2
  Kaina 25 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 
  Gamintojas
  UAE
  Prekinis ženklas
  WORLD FRAGRANCE
  Talpa (ml)
  100
  Lytis
  Moteriški
 • Optimystic for her - tai neįtikėtinai žavus moteriškas aromatas, kuris neša optimizmo ir pasitikėjimo ženklą. Šie kvepalai atveria tavo sielos duris, leidžiant jautriai ir kvapniai keliauti per skirtingus gyvenimo momentus.

  Viršutinės natos sužadins tavo jausmus neįtikėtinu vaisių deriniu. Braškės, avietės, gervuogės, rūgščiosios vyšnios ir juodieji serbentai subtiliai susipina, sudarydami apčiuopiamą kvapų akordą. Į šį vaisių šventinį derlių švelniai įsipina mandarinų ir citrinų šviesus aromatas, atskleidžiantis jų gaivaus ir energetizuojančio optimizmo esmę.

  Vidurinės natos yra kaip meilės žiedai, plečiantys kvapų istoriją. Violetinė ir jazminas priduoda kvepalams neįtikėtinai žavingą ir romantišką šilumą, kaip pavasario pievų žiedai, keliantys gyvenimo džiaugsmo jausmą.

  Pagrindinės natos - tai kvepalų širdis, pripildanti kasdieniškumo ir prabangos. Muskusas suteikia subtilumo ir išliekamumo pojūtį, o vanilė švelniai apgaubia kiekvieną kvapą šiluma ir švelnumu. Kašmeranas ir medienos natos prisideda prie gilumo ir paslaptingumo, kaip miško paslaptys, o ąžuolo samanų ir gintaro aromatai suteikia nepakartojamą eleganciją. Pačiuliai užbaigia šią kvapų kelionę, įvedant subtilų ir intriguojantį vidinį optimizmą.

  Optimystic for her - tai ypatingi kvepalai, kurie perteikia meilės ir šilumos jausmus, įkvepia optimizmo ir pasitikėjimo dvasią bei suteikia išskirtinumo kiekvienam moteriškam įvaizdžiui.

  Viršutinės natos – braškės, avietės, gervuogės, rūgščiosios vyšnios, juodieji serbentai, mandarinai ir citrina

  Vidurinės natos – violetinė ir jazminas
  Pagrindinės natos – muskusas, vanilė, kašmeranas, medienos natos, ąžuolo samanos, gintaras ir pačiuliai.

 • Jums taip pat gali patikti: